Äritegevus

Oleme maailma juhtiv jätkusuutliku lennukikütuse ja taastuva diislikütuse tootja ning arendame keemilist ringlussevõttu, et võidelda plastijäätmete probleemiga. Meie eesmärk on aidata klientidel vähendada oma kasvuhoonegaaside heitkoguseid meie taastuvate ja ringmajanduslike lahenduste abil 2030. aastaks vähemalt 20 miljoni tonni võrra aastas. Meie eesmärk on muuta Porvoo naftatöötlemistehas Soomes 2030. aastaks kõige jätkusuutlikumaks rafineerimistehaseks Euroopas. Võtame kasutusele taastuvad ja ringlussevõetud toorained, nagu näiteks vedeldatud plastijäätmed rafineeritava toorainena.

Neste 2021. aasta müügitulu oli 15,1 miljardit eurot ja võrreldav ärikasum 1342 miljonit eurot. Nestes töötas 2021. aastal umbes 4900 töötajat. Neste toodab oma kvaliteetseid taastuvaid tooteid Soomes, Hollandis ja Singapuris. 

Meie eesmärk on saada taastuvate ja ringmajanduslike lahenduste ülemaailmseks liidriks. Samuti aitame oma klientidel vähendada kasvuhoonegaaside heitkoguseid 2030. aastaks igal aastal vähemalt 20 miljoni tonni võrra.