Sa oled siin

Jätkusuutlikkus Nestes

Neste muutuste teekond on viinud meid kohalikust nafta rafineerijast taastuvate ja ringmajanduslike lahenduste ülemaailmseks liidriks. Meie pikaajaline strateegia suunab meid kiiresti ja julgemalt ellu viima oma jätkusuutlikkuse püüdlusi, samal ajal kasumlikult kasvades. Meie eesmärk on lihtne – jätta oma lastele tervem planeet. Oleme pühendunud võitlusele kliimamuutuste vastu ja anname oma panuse, et kiirendada ringmajandusele üleminekut.

Rafineerime oma taastuvaid tooteid jäätmetest ja jääkidest. See on mitmekordselt kasulik tegevus – esiteks, nii satub keskkonda vähem inimtekkelisi ja saastavaid jäätmeid, teiseks saab selle arvelt vähendada fossiilsete kütuste osakaalu transpordis ja kolmandaks – nii toodetud kütus paiskab õhku keskmiselt 90% vähem CO2 võrreldes tavakütusega. Nestes püüame mõista enda mõju kliimale ja ka kliimamuutuste mõju meile.

Kliimakohustused on osa Neste ettevõtte strateegiast. Meil on kliimamuutuste vastu võitlemisel kahesuunaline lähenemisviis: ühest küljest võimaldame oma vähemsaastavate toodete abil muutusi, süsiniku käejälge. Teisest küljest muudame me ka ise midagi, vähendades oma süsiniku jalajälge.
 

Oleme pühendunud sellele, et: