Sa oled siin

Jätkusuutlikkus Nestes

Neste muutuste teekond on viinud meid kohalikust nafta rafineerijast taastuvate ja ringmajanduslike lahenduste ülemaailmseks liidriks. Meie pikaajaline strateegia suunab meid kiiresti ja julgemalt ellu viima oma jätkusuutlikkuse püüdlusi, samal ajal kasumlikult kasvades. Me juhindume eesmärgist luua oma lastele tervislikum planeet ning oleme pühendunud võitlusele kliimamuutuste vastu ja ringmajandusele ülemineku kiirendamisele.

Maailma juhtiva jätkusuutliku lennukikütuse, taastuva diislikütuse ja taastuvate lähteainete lahenduste tootjana erinevate polümeeride ja keemiatööstuse jaoks on meie äritegevus rajatud jätkusuutlikkusele. Rafineerime oma taastuvaid tooteid jäätmetest, jääkidest ja säästvalt toodetud taimeõlidest. Kliimakriisi jätkudes nõuab elude ja elatusvahendite päästmine kiiret pingutust. Taastuvad ja ringmajanduslikud lahendused on meie panus ühiskonna jätkusuutliku toimimise säilitamisse. Jätkusuutlikkus on integreeritud ka meie väärtustesse.

Nestes püüame mõista enda mõju kliimale ja ka kliimamuutuste mõju meile. Kliimakohustused on osa Neste ettevõtte strateegiast. Meil on kliimamuutuste vastu võitlemisel kahesuunaline lähenemisviis: ühest küljest võimaldame oma madalamate heitkogustega toodete abil muutusi, süsiniku käejälge. Teisest küljest muudame me ise midagi, vähendades oma süsiniku jalajälge.

 

Oleme pühendunud sellele, et: