Liigu edasi põhisisu juurde
pro diesel

Parim igas elemendis. Pro igas mõttes. 

Pro Diesel on parim saadaolev diislikütus, millel on külmakindlus kuni -37C. Lisaks keskkonnasäästlikkus, parem jõudlus, väiksemad hooldukulud
Swedbank

Swedbanki klient Nestes eriti oodatud

Tasudes kütuse eest ükskõik millise Swedbanki eraisiku pangakaardiga, on Sulle detsembri lõpuni iga kütuseliiter 5 senti soodsam.
Vianor

Nokian Tyres talverehvid -30%

Tangi Nestes 30 liitrit kütust, saad Vianor esindusest kviitungi ettenäitamisel Nokian Tyres’i premium-klassi talverehvid -30% soodsamalt. Lisaks on rehvivahetus -10%.
Mobiilimakse - lihtne, kiire ja mugav

Neste äpp – mugav tankimine mobiiliga

Lisa oma maksekaardi või pangakaardi andmed äppi ning naudi soodustusi ja sõitu! Neste äpp aitab leida lähima tankla ja sinna kohale navigeerida.
Kuumaksu ja teenustasuta

Maksekaart

Maksekaardiga võidad 3,5 senti liitrilt Eestis. Saad 2,5 senti allahindlust igalt kütuseliitrilt ja 1 sendi Rimi raha. Kaardil pole kuumaksu ega teenustasu.
Saa osa headest pakkumistest

Sooduskaart

Neste Sooduskaardiga võidad 2,5 senti igalt tangitud liitrilt Eestis ja saad osa headest pakkumistest nii meie tanklates kui koostööpartnerite juures.
Leia lähim jaam

Jaamad Eestis

Teenindame Sind 63 iseteenindusjaamas üle Eesti, millest 20 jaamas saad tankida ka klaasipesuvedelikku. Suurtele veokitele on mugav tankimisvõimalus D-jaamades.

Partnerite pakkumised