Küpsised

Oma veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks ja teabe saamiseks veebilehe külastuste kohta kasutab Neste küpsiseid ja/või muud tehnoloogiat, mis võimaldab salvestada andmeid selle kohta, kuidas klient teenust kasutab.
 
Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mis võimaldavad seadet tuvastada. Küpsiseid saab kasutada nende andmete kogumiseks, mis on seotud selliste teguritega nagu teenuste kasutamine ehk seade, kus te teenuseid kasutate; IP-aadress, teie asukoht, operatsioonisüsteem, sirvija tüüp ja millistest muudest veebisaitidest olete huvitatud. Seejärel naasmisel meie veebilehele saame pakkuda teavet, mis on seotud teie enda huvidega.

Neste kasutab kahte tüüpi küpsiseid: püsivaid küpsiseid, mis jäävad teie seadmesse seni, kuni need kustutatakse, ja seansipõhiseid küpsiseid, mis kustutatakse brauseri sulgemisel. Püsivaid küpsiseid kasutatakse statistilistel ja analüütilistel eesmärkidel, nagu veebilehe kasutamise statistika säilitamine, uuringute tegemine veebilehe ja/või Neste muude toodete ja teenuste parandamiseks, määramiseks, millised veebilehe osad on kõige populaarsemad kolmandate isikute teavitamiseks, et teile oleks võimalik suunata asjakohast reklaami ja optimeerida veebilehe kasutamist.

Neste võib kasutada ka kolmandate isikute küpsiseid, mis täidavad ülalmainitud eesmärke. Lisaks küpsistele kasutab Neste ka tehnoloogiat, mis võimaldab talletada andmeid, mis kirjeldavad teenuse kasutamist, näiteks veebimajakad, Flash-küpsised (st kohapeal jagatud elemendid), HTML5 kohtmälu, pikslimärgendid, riistvarapõhised märgendid, läbipaistvad GIF-pildid, operatsioonisüsteemipõhised märgendid ja veebiprogrammi vead.

Kui te ei soovi veebilehe sirvimisel küpsiseid vastu võtta, saate oma sirvija seadeid muuta, et saada teade, kui teie seadmesse saadetakse küpsised. Võite ka piirata küpsiste kasutamist või blokeerida need täielikult, muutes oma sirvija seadeid. Kui te blokeerite küpsiseid, ei pruugi te üldjuhul pääseda ligi veebilehele või kõigile teenustele või nende funktsioonidele.