Neste kaardiga on R-Kioskis alati soodsam!

Neste erakaardi omanikuna astu alati R-Kioskist läbi, sest Neste kaarti näidates on igas R-Kioskis üle Eesti kuumad joogid, soojad ja värsked söögid sulle 15% soodsamad!

Pakkumine kehtib järgmistele toodetele:

  • Classic kui Grande suuruses kuumad joogid. R-Kioski kohvitopsid on täielikult asendatud taimse päritoluga topsidega. Uute topside tooraine on 100% taastuv ja nende valmistamisel ei ole kasutatud naftal põhinevat toorainet, mistõttu on uus lahendus keskkonnale vähem koormav. Samuti on kasutusel täiesti plastivabad ja komposteeritavad topsikaaned.
  • Soe toit: grillmenüü ning lisaks ka mõned tooted külmikutest, mida saab paluda poes soojaks teha, näiteks munanuudlid, kanakarri riisiga, kukeseene quiche.
  • Värske toit: siia alla lähevad kõik salatid (ka majoneesiga nagu makaroni- ja kartulisalat), võileivad ning lisaks ka R-kioski tootesarja magustoidud nagu õunakook ja mango-chia maius (v.a Picadeli salatibaari tooted).

Soodustuse saamiseks näita Neste maksekaarti või sooduskaarti enne maksmist teenindajale. Kaarti võid näidata ka oma Neste äpist. Korraga kehtib vaid üks soodustus.

Soodustus kehtib kõikides R-Kioski kaupluses üle Eesti (v.a TalTech ja Lennujaam).

Kuigi soodustust saad nüüd üle Eesti, siis Neste maksekaardiga saad tasuda jätkuvalt kaheksas R-Kioskis, kus asub Neste jaam.