Neste kaardiga on R-Kioskis alati soodsam!

Neste erakaardi omanikuna astu alati R-Kioskist läbi, sest Neste kaarti näidates on igas R-Kioskis üle Eesti kuumad joogid, soojad ja värsked söögid sulle 15% soodsamad!

Pakkumine kehtib järgmistele toodetele:

  • Classic kui Grande suuruses kuumad joogid. R-Kioski kohvitopsid on täielikult asendatud taimse päritoluga topsidega. Uute topside tooraine on 100% taastuv ja nende valmistamisel ei ole kasutatud naftal põhinevat toorainet, mistõttu on uus lahendus keskkonnale vähem koormav. Samuti on kasutusel täiesti plastivabad ja komposteeritavad topsikaaned.
  • Soe toit: grillmenüü ning lisaks ka mõned tooted külmikutest, mida saab paluda poes soojaks teha, näiteks munanuudlid, kanakarri riisiga, kukeseene quiche.
  • Värske toit: siia alla lähevad kõik salatid (ka majoneesiga nagu makaroni- ja kartulisalat), võileivad ning lisaks ka R-kioski tootesarja magustoidud nagu õunakook ja mango-chia maius (v.a Picadeli salatibaari tooted).

Soodustuse saamiseks näita Neste maksekaarti või sooduskaarti enne maksmist teenindajale.* Kaarti võid näidata ka oma Neste äpist. Korraga kehtib vaid üks soodustus.

*Soodustus ei kehti Tallinna Lennujaama sisetsooni poes, Tallinna Lennujaama Iseteeninduspoes, Sadama A-Terminali iseteeninduspoes ja R-Kiosk GO mehitamata poes TalTechis.

Kuigi soodustust saad nüüd üle Eesti, siis Neste maksekaardiga saad tasuda jätkuvalt kaheksas R-Kioskis, kus asub Neste jaam.