Neste äpp – mugav tankimine mobiiliga

Tehnoloogilise uuendusena pakume meie digientusiastidest klientidele esimesena Eestis mobiilse makse võimalust tankimisel. Kuigi äpp täiustub pidevalt, on seda juba täna võimalik mugavalt ja turvaliselt kasutada. Maksta kütuse eest mugavalt, autost väljumata!

Äpp on tasuta ja saadaval eesti-, inglise- ja soomekeelsena. Kasutamise eelduseks on toimiv mobiilne andmeside. Äpi allalaadimisel ja esmaseadistamisel tuleb see siduda oma krediit- või deebetkaardiga (Mastercard, VISA). Juhiseid saab otse ekraanilt.

Äppi on võimalik lisada ka oma Sooduskaardi või Rimi kaardi andmed. See tähendab, et tankimine läheb oluliselt mugavamaks – ei pea erinevaid kaarte kasutama – ning samal ajal ei pea sa loobuma kaartidega kaasnevatest kasudest.

Ühtlasi aitab Neste äpp leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida. Juba praegu saab seda lisaks Eestile kasutada ka Soome jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. Tulevikus lisanduvad nimekirja ka Läti ja Leedu tanklad ja võimalus määrata maksevahendiks Neste eraisiku maksekaart ja erinevad sooduspakkumised.

Kuna tegu on arendusjärgus äpiga, hindame väga klientide tagasisidet – kui leiad kohti, kus oleks parandamisruumi, palume sellest meile julgelt siinsamas teada anda!

Sobivus operatsioonisüsteemidega:
iPhone iOS 6.0 või uuem
Android 5 või uuem

Laadige Neste äpp  ja proovige tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.