Neste äpp – testi koos meiega!

Tehnoloogilise uuendusena pakume meie digientusiastidest klientidele esimesena Eestis mobiilse makse võimalust tankimisel. Kuigi äpp on beetastaadiumis ja täiustub pidevalt, on seda juba täna võimalik mugavalt ja turvaliselt kasutada. Maksta kütuse eest mugavalt, autost väljumata!

Äpp on tasuta ja saadaval eesti-, inglise- ja soomekeelsena. Kasutamise eelduseks on toimiv mobiilne andmeside. Äpi allalaadimisel ja esmaseadistamisel tuleb see siduda oma krediit- või deebetkaardiga (Mastercard, VISA). Juhiseid saab otse ekraanilt.

Lisaks aitab Neste äpp leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida. Juba praegu saab seda lisaks Eestile kasutada ka Soome jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. Tulevikus lisanduvad nimekirja ka Läti ja Leedu tanklad, võimalus määrata maksevahendiks Neste eraisiku maksekaart, erinevad soodustused ja pakkumised.

Kuna tegu on arendusjärgus äpiga, hindame väga klientide tagasisidet – kui leiad kohti, kus oleks parandamisruumi, palume sellest meile julgelt siinsamas teada anda!

Sobivus operatsioonisüsteemidega:
iPhone iOS 6.0 või uuem
Android 5 või uuem

Laadige Neste äpp  ja proovige tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.