Neste äpp – mugav tankimine mobiiliga

Makse teostamiseks laadi oma telefoni Neste mobiilirakendus Google Play´st või App Store´st. Äpi allalaadimisel ja esmaseadistamisel saad maksevahendina kasutada Neste eraisiku maksekaarti, panga krediit- või deebetkaarti (Mastercard, VISA). Samuti saad maksta turvaliselt Apple Payga, kasutades mis tahes krediit- ja deebetkaarte. Uudisena on ka Neste firmakaart nüüd äpis! Äpp on saadaval eesti-, soome-, inglise- rootsi- läti- ja leedukeelsena.

Neste äpp aitab leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida. Lisaks Eestile saad seda kasutada ka Soome, Läti ja Leedu jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. Kasutamise eelduseks on toimiv mobiilne andmeside. 

 

Kuidas tasuda kütuse eest eraisiku Neste maksekaardiga?

Neste äpis eraisiku maksekaardiga tasumiseks autendi end esmalt Mobiil-ID või Smart-ID-ga ja lisa oma kaardi andmed. Et kasutajal oleks võimalik mobiilirakenduses end autentida, tekitasime Neste virtuaalkaardi. Seda näed kui logid sisse Neste Iseteenindusse. Kui Neste virtuaalkaart on kord äppi lisatud, siis saadame iga kuu alguses arve/väljavõte, millel kajastuvad kõik eelmisel kuul mobiilimaksega tehtud ostud. Soodustust näed koondarvel, mitte tanklakviitungil. Kogu ülevaade ostude ja arvete kohta on saadaval Neste iseteeninduses. Kui soovid äpis harjumuspäraseid Rimi punkte koguda, lisa Rimi kaardi 9 viimast numbrit äppi ning märgi see “peamiseks sooduskaardiks”. Mugavuse huvides ühenda Neste virtuaalkaart ja Rimi kaart Neste iseteeninduses ja Rimi raha koguneb edaspidi automaatselt Sinu Rimi kaardi kontole.

Kuidas tasuda kütuse eest pangakaardiga?

Neste äpis pangakaardiga tasumiseks autendi end esmalt Mobiil-ID, Smart-ID-ga või pangalingiga ja lisa oma krediit- või deebetkaardi (Mastercard, VISA) andmed. Soodsamaks tankimiseks lisa äppi Neste sooduskaardi või Rimi kaardi andmed ning veendu, et makse kinnitamisel valid soovitud kliendikaardi. Neste sooduskaardiga võidad püsivalt 2,5 senti igalt tangitud liitrilt Eestis. Rimi kaardiga kogud 1 sendi Rimi raha.

 

Kuidas tasuda kütuse eest Apple Pay´ga

Apple Payga saad maksta Neste äpis turvaliselt kõigi krediit-/deebetkaartidega, mis on lisatud kasutaja isiklikku Apple Walletisse. Teenus on saadaval kõigile Soome ja Balti riikide Neste äpi kasutajatele, kes on aktiveerinud oma iPhone’is Apple Pay. Apple Pay võimaldab maksta turvaliselt ning kasutada mis tahes krediit- ja deebetkaarte, mida kasutaja saab ise oma telefoni Apple Wallet’isse sisestada. Enne esimest makset tuleks veel uuendada või alla laadida Neste äpi kõige uuem versioon App Store’ist.

Kuidas aktiveerida Ettevõtte Neste konto

Ettevõtte volitatud esindaja peab esmalt tellima virtuaalkaardi Neste iseteeninduses, pärast mida on äpi kasutajal võimalik aktiveerida mobiilimakse. Kui mobiilimakse on aktiveeritud, kajastuvad ettevõtte kõik tankimised ja klaasipesuostud ühel arvel ning oste saab jälgida Neste iseteeninduses. Mis kõige parem – mobiilimakse aktiveerimiseks ei ole vaja ühtegi plastikkaarti!

 

Laadi Neste äpp ja proovi tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.

Sobivus operatsioonisüsteemidega:

iPhone iOS 16 või uuem

Android 6 või uuem