Neste äpp – mugav tankimine mobiiliga

 

Nüüd saad maksta Neste äpis Apple Payga

Apple Payga saad maksta Neste äpis turvaliselt kõigi krediit-/deebetkaartidega, mis on lisatud kasutaja isiklikku Apple Walletisse. Teenus on saadaval kõigile Soome ja Balti riikide Neste äpi kasutajatele, kes on aktiveerinud oma iPhone’is Apple Pay.

Apple Pay võimaldab maksta turvaliselt ning kasutada mis tahes krediit- ja deebetkaarte, mida kasutaja saab ise oma telefoni Apple Wallet’isse sisestada. Enne esimest makset tuleks veel uuendada või alla laadida Neste äpi kõige uuem versioon App Store’ist. 

Mobiilimakse on lihtne, kiire ja mugav. 

Äpis on ka eraisiku maksekaardiga tasumise võimalus. Lisa oma kaardi andmed ning lihtsalt naudi soodustusi ja sõitu!  Kui Neste eraisiku maksekaart on kord äppi lisatud, siis saadetakse iga kuu alguses arve, millel kajastuvad kõik eelmisel kuul maksekaardiga tehtud ostud. Ka soodustust näed koondarvel, mitte tanklakviitungil. 

Pane tähele, et Neste plastikust maksekaart ja virtuaalne kaart on erinevad kaardid. Et koguksid ka äpis harjumuspäraselt Rimi punkte, tuleb Rimi kaart äppi lisada ning märkida see “peamiseks sooduskaardiks”.

Kaartide lisamine on lihtne, juhiseid saad otse äpist. Kui aga peaksid siiski kusagil takerduma, siis loe korduma kippuvaid küsimusi hwww.neste.ee/kysimused-ja-vastused või võta ühendus meie abivalmis klienditeenindajatega.

 

Miks Neste äpp?

  • Neste äpp on esimene tankimisäpp Eestis
  • see täiustub pidevalt
  • tasuta allalaaditav
  • saadaval eesti-, soome-, inglise- rootsi- läti- ja leedukeelsena.
Kasutamise eelduseks on toimiv mobiilne andmeside. Äpi allalaadimisel ja esmaseadistamisel saab seda siduda oma Neste Eraisiku maksekaardi, panga krediit- või deebetkaardiga (Mastercard, VISA). Juhiseid saab otse ekraanilt.

 

Äppi on võimalik lisada ka oma Sooduskaardi või Rimi kaardi andmed. See tähendab, et tankimine on oluliselt mugavam – ei pea erinevaid plastikust kaarte kasutama – ning samal ajal ei pea loobuma kaartidega kaasnevatest kasudest.

 

Ühtlasi aitab Neste äpp leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida. Tänase seisuga saab seda lisaks Eestile kasutada ka Soome, Läti ja Leedu jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. 

Sobivus operatsioonisüsteemidega:

iPhone iOS 11.0 või uuem*
*
Neste eraisiku maksekaarti saab maksevahendina äpis kasutada iOS 13 või uuema versiooniga.

Android 4.1 või uuem

Laadi Neste äpp  ja proovi tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.