Neste äpp – mugav tankimine mobiiliga

Tehnoloogilise uuendusena pakume meie digientusiastidest klientidele esimesena Eestis mobiilse makse võimalust tankimisel. Äpp täiustub pidevalt ja seda on juba täna võimalik turvaliselt kasutada. Maksta kütuse eest mugavalt, autost väljumata!

Äpp on tasuta ja saadaval eesti-, soome-, inglise- rootsi- läti- ja leedukeelsena. Kasutamise eelduseks on toimiv mobiilne andmeside. Äpi allalaadimisel ja esmaseadistamisel saab seda hetkel siduda oma panga krediit- või deebetkaardiga (Mastercard, VISA). Juhiseid saab otse ekraanilt.

Äppi on võimalik lisada ka oma Sooduskaardi või Rimi kaardi andmed. See tähendab, et tankimine on oluliselt mugavam – ei pea erinevaid plastikust kaarte kasutama – ning samal ajal ei pea loobuma kaartidega kaasnevatest kasudest.

Ühtlasi aitab Neste äpp leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida. Juba praegu saab seda lisaks Eestile kasutada ka Soome ja Läti jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. Tulevikus lisanduvad nimekirja ka Leedu tanklad ja võimalus määrata maksevahendiks Neste maksekaart ja erinevad sooduspakkumised.

Tegu on veel arendusjärgus äpiga ja hindame väga Sinu tagasisidet – kui leiad kohti, kus oleks parandamisruumi, palume sellest meile julgelt teada anda!

Sobivus operatsioonisüsteemidega:
iPhone iOS 6.0 või uuem
Android 5 või uuem

Laadi Neste äpp  ja proovi tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.