Krediitkaart ja ettemaksukaart

Kas eelistad ettemaksu- või krediitkaarti?

Ettemaksukaardi puhul teeme Sulle isikliku Neste konto, kuhu saad kanda endale sobiva summa. Nii on Sul kõige parem oma autopõhiseid kulusid kontrolli all hoida. Krediitkaardi puhul anname Sulle igakuist krediiti Sinu valitud summa ulatuses. Tagasi pead maksma ainult kord kuus. Meie kogemus näitab, et targem on määrata 1.5 kuu limiit. Nii ei teki Sul kuu alguses ebameeldivat olukorda, kus krediidilimiit on otsa saanud ja tankida pole võimalik. Seda just seetõttu, et krediidilimiit ei vabane automaatselt kuu esimesel kuupäeval, vaid siis kui arve on tasutud. Arve tasumise tähtaeg on 14. kuupäev.

Vali endale sobiv kaarditüüp

  • OP0 - (universaalkaart) autokütused,autopesu (Jazz Pesulad), kõik tooted ja teenused (tankla R-Kioskites), klaasipesuvedelik, AdBlue
  • OP1 - autokütused, autopesu (Jazz Pesulad),autokaubad (tankla R-Kioskites), klaasipesuvedelik, AdBlue
  • OP2 - autokütused,klaasipesuvedelik, AdBlue
  • OP3 - diisel, klaasipesuvedelik, AdBlue

Neste iseteeninduses saad tellida lisakaarte omavalitud pin-koodiga, sulgeda kaarte, vaadata jooksva või eelneva kuu ostusid või arveid, koostada raporteid, jälgida saldot, saata avaldus limiidi muudatuseks. Neste klienditeeninduse kontaktid neste.klient@neste.com või helista 6285 555.