Krediitkaart ja ettemaksukaart

Kas eelistad ettemaksu- või krediitkaarti?

Ettemaksukaardi puhul teeme Sulle isikliku Neste konto, kuhu saad kanda endale sobiva summa. Nii on Sul kõige parem oma autopõhiseid kulusid kontrolli all hoida. Krediitkaardi puhul anname Sulle igakuist krediiti Sinu valitud summa ulatuses. Tagasi pead maksma ainult kord kuus. Meie kogemus näitab, et targem on määrata 1.5 kuu limiit. Nii ei teki Sul kuu alguses ebameeldivat olukorda, kus krediidilimiit on otsa saanud ja tankida pole võimalik. Seda just seetõttu, et krediidilimiit ei vabane automaatselt kuu esimesel kuupäeval, vaid siis kui arve on tasutud. Arve tasumise tähtaeg on 14. kuupäev.

Vali endale sobiv kaarditüüp

  • OP0 – Universaalkaart, millega saab osta kõikides Neste jaamades, Jazz pesulates ja R-kioskites pakutavaid tooteid ja teenuseid.
  • OP1 - Saad osta autokütuseid, -tarbeid, -pesu Jazz Pesulast ja määrdeaineid.
  • OP2 - Saad osta ainult bensiini ja diislit.
  • OP3 - Saad osta ainult diiselkütust.

Krediitkaardi ega ettemaksukaardi PIN-koodi kahjuks vahetada ei saa. Kui oled PIN-koodi ära unustanud, siis palun kirjuta meile neste.klient@neste.com või helista 6285 555. Sellisel juhul tellime PIN-koodi meeldetuletuse, mille edastame Sulle järgmisel tööpäeval pärast kella kahte.