Neste iseteenindus - lihtsam ja kiirem asjaajamine!

 

Neste iseteenindust saad kasutada millal tahes ja kus tahes ning hallata Neste krediit- ja ettemaksukaarte ühes kohas – kaardimakseid ja mobiilimakseid.

Kui omad eraisiku maksekaarti, kuid Sul ei ole veel iseteeninduse kasutajat, siis registreeru SIIN. Sisesta vaid Neste kliendinumber, viimase arve number, isikukood ja vajuta nuppu "Otsi". Kliendinumbri leiad Neste arvelt.
 

Kui omad ettevõttena maksekaarti, kuid pole veel iseteeninduse kasutaja, siis täida iseteeninduse kasutamise taotlus ja saada neste.klient@neste.com. Teeme kasutajatunnuse ning parooli lingi, kust saad määrata salasõna. 

Uue teenusena saad ärikliendina iseteeninduses aktiveerida mobiilimakse, tellida virtuaalkaarte Neste Äpiga tasumiseks ning hallata neid reaalajas. 

Alusta Neste iseteeninduse kasutamist kohe ja lihtsusta Neste kaartidega seotud tegevusi! 

 


 

Kuidas saada Neste ärikliendiks ja iseteeninduse kasutajaks?

 

Neste iseteeninduse eelised olemasolevale ärikliendile

 

Iseteenindusest leiad järgmised funktsioonid:

   

   

Kaardimakse: lisakaardi tellimine, kaardi/PIN-koodi uuendamine, staatuse muutmine, kasutuslimiidi muutmine, aruandlusteabe muutmine, kontojäägi andmed.

 

Mobiilimakse: virtuaalkaardi tellimine, distantsilt tankimine, läbisõidu-, sõiduki küsimine, staatuse muutmine, kasutuslimiidi muutmine, aruandlusteabe muutmine, kontojäägi andmed.  

Arvete arhiiv: kaardiarved PDF-vormingus.

 

 

Kaarditehingute aruanne: tooterühma ja kaarditehingute raportid ja tehingute aruanded.

 

Hinnadlepingulisi hindu ja allahindlusi