Mobiilimakse kasutuselevõtu juhend

Neste mobiilimakse kasutuselevõtt on lihtne. Alloleva juhendi abil saad mobiilimakse oma ettevõttele lihtsalt aktiveerida. 

Ettevõtte volitatud esindaja peab esmalt tellima virtuaalkaardi Neste iseteeninduses, pärast mida on äpi kasutajal võimalik ettevõtte virtuaalkaart Neste äpis aktiveerida.

 

Aktiveeri mobiilimakse teenus ettevõttele Neste iseteeninduse kaudu

1. Kui juba kasutad Neste iseteenindust, siis logi sisse SIIN. Kui sul veel ei ole iseteeninduse kasutajatunnust, siis täida iseteeninduse kasutamise taotlus. Neste iseteeninduse funktsioone saad kasutada kõigi seadmetega. 

2. Vali ülamenüüst „Kaardid“. Kontrolli küljemenüüst, kas kliendinumber on õige, ja klõpsa „Telli kaart“/ „Telli virtuaalkaart

3. Lisa uus kasutaja. Virtuaalkaarte saad tellida ükshaaval. 

4. Sisestage kaks korda kasutaja telefoninumber riigi suunakoodiga. Ole kasutaja telefoninumbri sisestamisel tähelepanelik, sest sellele numbrile saadetakse aktiveerimiskood.

6. Määra, milliseid tooteid mobiilimakse abil osta saab ja vali soovi korral ka muud lisafunktsioonid või piirangud (nt läbisõidu, sõiduki tunnuse küsimine). Saad määrata, kas lubad distantsilt tankimise.

7. Ava raporti info, kui soovid lisada sõiduki tunnuse, äpi kasutaja nime vm. 

7. Kui virtuaalkaart on tellimusse lisatud, klõpsa lehe allosas "Jätka”. Kasutajaid saab lisada ükshaaval. Kui soovid tellida uue virtuaalkaardi, lõpeta see tellimus ja alusta uuega.

Valmis! Nüüd saab kasutaja mobiilimaksed Neste äpis aktiveerida.

 

Neste äpi laadimine ja ettevõtte mobiilimakse aktiveerimine

1. Laadi Neste äpp Google Play´st või AppStore‘ist. Äpp on lihtsasti leitav nimega Neste.

2. Kui sul juba on Neste äpp, võid oma kasutajatunnuste abil sisse logida. Kui sa ei ole varem Neste äppi kasutanud, siis vali riik ja registreeri end uue kasutajana. 

3. Uue kasutajana registreerimisel vali makseviisiks „Ettevõtte Neste konto“. Kui sul juba on Neste äpp, liigu avalehel kohta „Seaded“ ja vali „Halda kaarte“.

4. Lisa uus makseviis ja vali „Ettevõtte Neste konto“.

5. Sisesta tekstisõnumiga saadud aktiveerimiskood.

6. Määra endale personaalne PIN-kood, millega saad ostutehingu kinnitada. Võid võtta kasutusele ka sõrmejälje abil tuvastamise või Apple Face ID. Palun kontrolli ka määratud maksepiiranguid. 

7. Luba kindlasti asukohaandmete jälgimine, et rakendus positsioneeriks sind tankimise alustamisel õigesse tanklasse. 

Nüüd on mobiilimakse edukalt kasutusele võetud ja võid alustada kasutamist!  

Nõuanne: seadetest saab määrata kuvatavaks Truck-jaamad. Leiad need: Seaded → Lisaseaded → Tankla seaded → Näita Truck tanklad.