Turvalised ja lihtsad Neste mobiilimaksed ettevõttele

Neste äpi mobiilimakse on uus ettevõtetele suunatud teenus, mille abil saab paremini jälgida kütuseoste ja tõhustada kaartide haldamist.

Kui mobiilimakse on äpis aktiveeritud, kajastuvad ettevõtte kõik tankimised ja klaasipesuostud ühel arvel. Telli virtuaalkaart iseteenindusest, aktiveeri mobiilimakse autojuhile reaalajas ning jälgi ostutoiminguid Neste iseteeninduse kaudu. Mis kõige parem – mobiilimakse aktiveerimiseks ei ole vaja ühtegi plastikkaarti!

Ostupiirangute abil saab määrata igale mobiilimakse kasutajale tooted, mida Neste äpi kaudu tankida on võimalik. Mobiilimakse ostupiiranguid saab reaalajas muuta Neste iseteeninduses. Äpp tõkestab piiratud toodete ostmise ja kasutajale on äpis selgelt näha, milliseid tooteid ta osta saab. Lisafunktsioonina saab valida sõiduki tunnuse- ja läbisõidu küsimise ning tankimise distantsilt.

Mobiilimakse on autojuhile alati kasutatav ja tasumist saab alustada otse sõidukist. Äpi tanklaotsingu abil leiab juht kergesti tee sobivasse Neste jaama. Äpi abil saab tasuda ka klaasipesu eest 54. Neste tanklas. 

 

Turvalisus — Tõhusta ettevõtte tegevust ohutuse osas järeleandmisi tegemata. Kaartide väärkasutus jääb ajalukku, kuna virtuaalkaardi saab autojuhile aktiveerida reaalajas ning vajaduse korral koheselt sulgeda. Ostupiirangute abil saab määrata igale kasutajale talle lubatud tooted.

Haldamine — Neste äpi kasutajaid saab hallata Neste iseteeninduse kaudu ning samas jälgida ka ostutehinguid.

Kiirus — Tasumine muutub kiiremaks, piisab vaid nutitelefonist ja maksta saab kasvõi otse sõidukis.

 

Võta Neste äpp ja mobiilimakse kasutusele juba täna!

 

 

Laadi Neste äpp ja proovi tankimise tulevikuvõimalusi juba täna.

Sobivus operatsioonisüsteemidega:

iPhone iOS 11.0 või uuem*
*
Neste eraisiku maksekaarti saab maksevahendina äpis kasutada iOS 13 või uuema versiooniga.

Android 4.1 või uuem