R-kiosk

R-kiosk on enam kui 100 müügikohaga suurimaid jaekette Eestis, pakkudes kiiret kosutust kaubanduskeskustes, bussipeatustes, tänavanurkadel, bensiini- ja bussijaamades. Leiad sealt endale sööki, jooki, lugemist ja muid eluks olulisi pisikaupu.

Kümnes Neste jaamas töötavad R-kioski kauplused, kus kaubavalik on märksa laiem kui tavalises R-kioskis. Leiad sealt esmatarbekaupu, toiduaineid ja autotarvikuid. Saadaval on ka Neste kvaliteetmäärdeained, jahutus- ja aknapesuvedelikud. 

R-Kioski kvaliteetkohvi on võimalik osta nii klassikalises (300 ml) kui ka Grande (400 ml) suuruses. Neste kaarti näidates on R-Kioskites Classic suuruses kuumad joogid ja kõik hot dogid 1,80 eurot. Eripakkumine kehtib Neste maksekaardi või sooduskaardi esitamisel kõikides R-Kioskites üle Eesti. Lisaks pangakaartidele ja sularahale saab tasuda ka Neste eraisiku maksekaardiga kümnes Neste jaamas asuvas R-Kioski kaupluses. 

Pakkumine ei kehti praamidel, Tallinna lennujaamas ja Tallinna bussijaamas!

R-kioski kauplused Neste jaamades asuvad Tallinnas: Rocca-al-Mares, Pääsküla, Pärnu mnt, Kadaka, Peterburi ja Mustamäe teel, Smuuli ja Sõle tänaval ja Tartus: Ringtee jaamas. Pärnus Riia mnt jaamas.