R-Kiosk

R-Kiosk on enam kui 100 müügikohaga suurimaid jaekette Eestis, pakkudes kiiret kosutust kaubanduskeskustes, bussipeatustes, tänavanurkadel, bensiini- ja bussijaamades. Leiad sealt endale sööki, jooki, lugemist ja muid eluks olulisi pisikaupu.

Kaheksas Neste jaamas töötavad R-Kioski kauplused, kus kaubavalik on märksa laiem kui tavalises R-Kioskis. Leiad sealt esmatarbekaupu, toiduaineid ja autotarvikuid. Saadaval on ka Neste kvaliteetmäärdeained, jahutus- ja aknapesuvedelikud. 

R-Kioski kvaliteetkohvi on võimalik osta nii klassikalises (300 ml) kui ka Grande (400 ml) suuruses. Neste kaarti näidates on R-Kioskites Classic suuruses kuumad joogid ja kõik hot dogid 2,50 eurot. 

Eripakkumine kehtib Neste maksekaardi või sooduskaardi esitamisel kaheksas Neste jaamas asuvas R-Kioskites üle Eesti, kus saab lisaks pangakaartidele ja sularahale tasuda ka Neste eraisiku maksekaardiga.

R-Kioski kauplused Neste jaamades asuvad Tallinnas: Rocca al Mares, Pääskülas, Kadaka, Mustamäe teel, Peterburi teel, Smuuli ja Sõle tänaval ja Tartus: Ringtee jaamas.