30.11.2015 - 16:04

Neste ja Rimi eripakkumine detsembris

Detsembris kaasnevad Neste erakaardi ja Rimi kliendikaardi koos kasutamisega Neste tanklates tavapärasest suuremad soodustused. Boonust saavad ka sularaha või pangakaardi ning Rimi kaardi koos kasutajad.

Nimelt saab klient kahe kaardi koos kasutamisel iga tangitud kütuseliitri kohta ühe sendi Rimi raha ning lisaboonusena tavapärase ühesendise allahindluse asemel kaks senti allahindlust igalt tangitud kütuseliitrilt.

Eripakkumine kehtib ka sularaha või pangakaardi ja Rimi kaardi koos kasutamisel. Sel moel tankides kogub klient iga tangitud kütuseliitri kohta ühe sendi Rimi raha ning lisaboonusena ühesendise allahindluse igalt tangitud liitrilt.

Neste ja Rimi kaartide koos kasutamine on kasulik ka eripakkumise välisel ajal, kui kehtib ühesendine allahindlus igalt tangitud kütuseliitrilt, millele lisandub boonusena üks sent Rimi raha.

Kaartide koos kasutamine on lihtne – hinnasoodustuse ja Rimi raha saamiseks tuleb esmalt sisestada tankla makseautomaati Rimi kliendikaart ja seejärel Neste maksekaart, pangakaart või sularaha.

Pakkumine kehtib 30.12 - 14.12.2015

Neste maksekaardi tellimine ja lisainfo: http://www.neste.ee/ee/kaart