Veebilehe külastajad

Kui külastate meie veebilehti, erinevad teie kohta veebilehtedelt kogutud andmed sõltuvalt sellest, mida te meie veebilehel teete. Pidage meeles, et kohalikud Neste veebilehed ei paku kõiki järgmisi teenuseid.

Kui külastate meie veebilehte, kogume teavet teie tegevuse kohta veebilehel (vaadake meie küpsiste põhimõtteid) ja teavet teie kasutatava seadme või ühenduse kohta (nt seadme ID, MAC-aadress ja IP-aadress). Kui teil on meie juures konto, kogume ka teie kasutajakonto andmeid.
 

 • Uudiskiri
  Meie uudiskiri hõlmab mõnda tähtsamat uudist Neste kohta ja see saadetakse teile, kui olete selle tellinud. Kogume ja säilitame tellimuses nõutavaid isikuandmeid (nt eesnimi, perekonnanimi ja meiliaadress).
   
 • Pressiteated ja uudised
  Neste Corporation avaldab börsiteateid, pressiteateid ja muid uudiseid neile, kes on tellinud sellise teabe saamise. Kogume ja säilitame tellimuse jaoks nõutavaid isikuandmeid.
   
 • Võistlused ja kampaaniad
  Võite osaleda Neste võistlustel või kampaaniates, täites vormi meie veebilehtedel või sotsiaalmeedia kanalites. Teie poolt edastatud isikuandmeid säilitatakse ainult võistluse või kampaania haldamiseks ning Neste poolt korraldatud tagasiside kogumiseks. Me ei kasuta teie isikuandmeid (nimi, meiliaadress, aadress, firma, telefoninumber, avec teave) muul eesmärgil, kui teiega pole teisiti kokku lepitud.
  • Teave hävitatakse ühe aasta pärast võistluse või kampaania lõppu.
    
 • Sponsorlustaotlused
  Võite taotleda sponsortoetust taotlusvormi kaudu Neste veebisaidil. Kogume teie poolt edastatud isikuandmed (nimi, meiliaadress, sponsorobjekt ja pangakonto, vajadusel) ja kustutame see hiljemalt 6 kuud pärast esitamist.
   
 • Sündmused
  Saate registreerida Neste poolt meie veebisaitidel korraldatud üritustel. Teie poolt edastatu isikuandmeid säilitatakse ainult Neste korraldatud ürituste korraldamiseks ja tagasiside kogumiseks. Me ei kasuta teie isikuandmeid, mida annate ürituste registreerimiseks muul eesmärgil, kui teiega pole teisiti kokku lepitud.
  • Kustutame teie isikuandmed nelja kuu jooksul pärast sündmuse toimumist.
    
 • Sotsiaalmeedia
  Neste korporatiivseid sotsiaalmeediakanaleid kasutatakse sisu jagamiseks ja meie jälgijatega suhtlemiseks. Iga sotsiaalmeedia kasutaja saab iseseisvalt valida, kas Nestet jälgida või meie sisule reageerida: näiteks saate saata meile sõnumi või kommentaari avalikult või privaatselt. Lisateabe saamiseks kasutatavate sotsiaalmeediakanalite isikuandmete kogumise kohta tutvuge iga sotsiaalmeediakanali privaatsuspõhimõtetega.