17.5.2017 - 13:38

Neste Harju Rally tuleb taas

Maiuspalu rallisõpradele: Eesti autoralli meistrivõistluste II etapp, Neste Harju Rally 2017 toimub juba 26.-27. mail.

Haarav heitlus Harjumaa teedel avab EAL Eesti autoralli meistrivõistluste kruusarallide hooaja neljandat aastat järjest, Neste on Harju Rally nimesponsoriks kolmandat hooaega.

„Nestel on rõõm toetada Harju Rally’t juba kolmandat aastat. Põnev on aastate lõikes jälgida Harju Rally pidevat positiivset arengut, mis on sellele oodatud autospordisündmusele taganud kindla koha Eesti rallihooaja võistluskalendris. Ja seda paljuski tänu kogenud ja pühendunud korraldusmeeskonnale,“ märgib Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv. „Neste on autosporti toetanud juba pikki aastaid, mille kinnituseks on enam kui 20 aastat toimunud Neste Rally Soomes. Usume, et Neste Harju Rallyst kasvab ajapikku sama hinnatud ning traditsioonidega spordisündmus Eestis,“ lisab Kohv.

“Meil, ralli korraldajatel, on väga hea meel koostöö üle Nestega ka sel aastal. Koos hea ja kindla partneriga on lihtne ning turvaline viia ellu suuri asju,“ tõdeb Neste Harju Rally direktor Tarmo Rühka. „See on meile suur tunnustus, et Neste Eesti peab meie korraldatavat rallit heaks ja tugevaks ürituseks.“

Tänavune EAL Eesti autoralli meistrivõistluste teine etapp ning hooaja esimene kruusaralli Neste Harju Rally 2017 sõidetakse Harjumaa teedel 26. ja 27. mail. Võrreldes eelmiste aastatega on kavas uuenenud kiiruskatsed, ent leidub ka publikule juba tuttavaid klassikuid.

Neste Harju Rally 2017:

  • Raja kogupikkus: 459,71 km.
  • Lisakatsete arv: 10.
  • Lisakatsete kogupikkus: 93.06 km.
  • Korduvkatsete arv: 5.
  • Pinnas: kruus (95%), asfalt (5%).

Ralli keskus asub ka tänavu Ülemiste Citys, kus 26. mai õhtul sõidetakse vaatemänguline ja uuenenud publikukatse.

Olete oodatud rallile!