Kõik endast ja tarbijast lugupidavad ettevõtted on tänaseks teadvustanud, et kliimaolukord on kriitiline. Tajutakse oma vastutust, mõistetakse, et vanamoodi edasi enam ei saa. Koostatakse kõlavaid dokumente kaugete eesmärkidega.

Aga nende elluviimiseks on vaja inimesi. Kedagi, kes haaraks härjal sarvist ja kellel on soov asju ära teha. Mitte kauges tulevikus, vaid siin ja praegu. Nagu seda juba täna teevad näiteks Tallinna Lennujaam, Tartu Maraton ja Itella.

Nestel on olemas kohe kättesaadav ja lihtne lahendus.

Vähenda oma ettevõtte süsiniku jalajälge koos meiega!

 

Trendiloojad

Taastuvtoormest diislikütus

Jätkusuutlikkus – Neste tegevuse juhtmõte

Meie eesmärk on luua oma lastele puhtam planeet. Töötame igapäevaselt selle nimel, et vähendada oma klientide kasvuhoonegaaside iga-aastaseid heitkoguseid vähemalt 20 miljoni tonni võrra aastaks 2030. Samuti vähendada 50% heitkoguseid oma tootmises aastaks 2030 ning jõuda süsinikuneutraalse tootmiseni aastaks 2035.

2040. aastaks vähendame oma müüdud toodete heitkoguseid 50% võrreldes 2020. aasta tasemega. Kasutame selleks uusi töömeetodeid, tehnoloogiaid ning teeme laiapõhjalist koostööd tarnijate ja partneritega, kel on sarnane mõtteviis.

 

Loe lähemalt

Inspiratsioon ja innovatsioon Sinu #journeytozero teekonna jaoks

Planeet maa on ainus elukeskkond, mis meil on ja me kõik vastutame selle säilimise eest. Nullheitmeteni jõuame vaid koos tegutsedes. Liitu meiega sellel teel!

Loe lugusid