17.5.2017 - 13:48

Jazz Pesulad on jõudnud Saaremaale

Hea uudis saarlastele ja Saaremaa külastajatele! Neste autopesupartner Jazz Pesulad avab mai lõpus oma esimese autopesukompleksi Saaremaal Kuressaares.

Mai lõpus avatava Kuressaare Jazz Pesutänava näol on tegu Saaremaal uudse autopesukompleksiga, kus kõrvuti asuvad Jazz Pesutänav ja Selvepesula.

Jazz Pesutänavas on autojuhtide päralt kaks kaasaegset rollover-tüüpi pesuseadet, mille kohta võib õigustatult öelda: töö kiire ja korralik! Nimelt on pesula jõudlus kuni 15 autot tunnis. Sama lahendus on end õigustanud ja populaarsust kogunud juba ka viies varem avatud Jazz Pesutänavas üle Eesti.

Jazz Pesutänava kõrval asub kahe pesukohaga Jazz Selvepesula. Tegemist on Jazz Pesulate keti kolmanda selvepesulaga ning see on lihtne võimalus pesta oma auto ise puhtaks. Klientidele kasutamiseks on siin erinevad pesuprogrammid leotusest kuni loputuseni.

Saaremaa esimene Jazz autopesukomplaks asub Kuressaare Neste tankla kõrval, aadressil Tallinna 63.

Nagu mujal, kehtivad erisoodustused Neste klientidele ka Kuressaare Jazz autopesukompleksis - Neste Sooduskaardi ja Neste maksekaardi omanikele on iga autopesu 5% soodsam.

Sel aastal on Jazz Pesulatel plaanis avada autopesulad veel Viimsis ja Narvas.