Läänemeri on meie ainus meri, oluline ja kallis kõigile kolmele Balti riigile.

Kahjuks on see üks saastatumaid meresid kogu maailmas. Selle päästmine on meie endi kätes. Neste ühe maailma jätkusuutlikuma ettevõttena kutsub kõiki Balti riikide kliente Eestis, Lätis, Leedus andma oma panust puhtamasse merekeskkonda! 

Kuidas saad toetada?

Kui tangid Neste äpiga juulis ja augustis, eraldab Neste igalt sinu tankimiselt 10 senti Läänemere keskkonna parandamiseks.
Kampaania toimub kolmes Balti riigis, koostöös Neste Eesti, Neste Latvija ja Neste Lietuva ning keskkonnaorganisatsioonidega - Let’s Do It EstoniaDarom ja Liela Talka.

Kampaania käigus kogutud raha läheb iga osaleva riigi "Teeme ära" organisatsioonidele, Läänemere keskkonna puhastamiseks ja parandamiseks.

Toetussumma arvutatakse, korrutades 0,10 eurot kõigi Neste äpiga tehtud ostudega kõigis Balti riikides, ajavahemikul 01.07.2022 - 31.08.2022. Kõik kohalikud keskkonnaorganisatsioonid saavad kogunenud kogusummast võrdse osa.

Kogusime juulis toetussummaks 15 787 eurot kõigis Balti riikides. 

Läänemere päästmine on meie endi kätes. Anna Sinagi koos Nestega oma panus puhtamasse merekeskkonda! 


 

Tegevused Läänemere keskkonna parandamiseks, mida organisatsioonid ette võtavad:

Jätkusuutlikkus – sügavalt juurdunud Neste igapäevategevusse

Meie eesmärk on luua oma lastele puhtam planeet. Oleme pühendunud sellele, et vähendada oma klientide kasvuhoonegaaside heitkoguseid 2030. aastaks vähemalt 20 miljoni tonni CO2e võrra aastas ja jõuda 2035. aastaks süsinikuneutraalse tootmiseni. Oleme seadnud konkreetse eesmärgi, et vähendada müüdud toodete kasutusfaasi heitkoguste intensiivsust 2040. aastaks 50% võrreldes 2020. aasta tasemega. Saavutame oma eesmärgid uute tööviiside, uute innovatiivsete tehnoloogiate ning koostöös oma tarnijate ja partneritega.

Loe lähemalt

Inspiratsioon, innovatsioon ja teave sinu #journeytozero jaoks, Nestelt

See on ainus planeet, mis meil on ja me kõik vastutame selle elukeskkonna säilitamise eest. Kuna nullini jõudmiseks on vaja rohkem kui ühte, siis liitu meiega sellel teekonnal ja lase end inspireerida.

Loe lugusid