27.11.2017 - 11:39

Kõikides Neste jaamades on müügil diislikütus, mille külmataluvus on kuni -32°C.

Alates 27. novembrist on kõigis Neste jaamades müüdavad kütused vahetunud talviste toodete vastu, mille külmataluvus on kuni -32°C, diislikütusel Pro Diesel isegi kuni -37°C.

Eesti seaduste kohaselt peab alates 1.detsembrist kuni 28. veebruarini olema kõikides tanklates müügil diislikütus, mille külmataluvus on vähemalt -26° kraadi, kuid nii nagu varasemalt, pakub Neste ka sel talvel kõikides oma tanklates klassi võrra paremat Futura diislikütust, külmataluvusega kuni -32°C, et tagada kõigile klientide muretu sõit. Diislikütuse Neste Pro Diesel külmataluvus on sellest aga veelgi kõrgem, ulatudes kuni -37°C.

“Kütuse kvaliteet on Neste jaoks esmatähtis, seetõttu tarnitakse kõik tooted Neste rafineerimistehastest Porvoos ja Naantalis” ütles Neste Eesti jaemüügijuht Kristi Pari. “Aastatepikkune kogemus näitab, et kliendid seda ka hindavad, kuna talvisel ajal diislikütuse läbimüügid kasvavad.” lisas ta.

Neste Eesti AS on üks suurimaid vedelkütuste jae- ja hulgimüüjaid Eestis. Neste kontserni kuulub kokku üle 1070 tankla Soomes , Baltikumis ja Loode- Venemaal. Eestis opereerib Neste 60. iseteenindustanklaga. Maksu- ja Tolliameti andmetel oli Neste 2017 aasta kolmandas kvartalis suurim maksumaksja Eestis.

Lisainfo:
Kristi Pari
Jaemüügijuht
Neste Eesti AS
e-post: kristi.pari@neste.com