16.10.2015 - 15:46

Nestes saab tankida ka siis kui pole pangakaarti ega sularaha

Pakume esimesena Eestis transpordiettevõtetele uudset Truck+ tankimist. See säästab ettevõtte kulusid ja aega ning muudab autojuhtide töö lihtsamaks. 

Truck+ on autodele paigaldatud seade, mille tunneb automaatselt ära tanklas püstolile lisatud vastusseades, kus tankimisel ja kütuse eest tasumisel pole tarvis kaarti ega sularaha. Lisaks mugavamale tankimisele ei ole vaja meeles pidada ka PIN-koode ega muretseda kaartide-koodide säilimise pärast.

Tankima minnes tuleb autojuhil valida vaid püstol ja asetada see paaki. Püstoli lugeja saab ühenduse auto küljes oleva seadmega maksimaalselt 10 sekundi jooksul ja tankimine võibki alata. Tankida on võimalik vaid autot, millele on paigaldatud Truck+ seade. Autokütuse tarbimine püsib nii kindlalt kontrolli all. Ühtlasi muutub olematuks esitatud info ja tegelikkuse võrdlemise, kontrollimise või parandamisega seotud ajakulu.

Sarnaselt Neste Soomele, on Neste Eesti ka esimeseks Truck+ tankimise pakkujaks. "Esmakordselt prooviti sarnast toodet 1990ndatel aastatel," täpsustab Neste Eesti äriklientide müügijuht Martin Õunap. "Proovijaks oli Shell, ent toote edasiarendamine lõpetati toona kiirelt." Õunap lisab, et Truck+ tankimist on oodatud kasutama nii suured kui ka väiksemad transpordiettevõtted. "Hetkel piloteerime süsteemi paari suurettevõttega ning juba üsna pea pakume seda ka laiemalt kõigile veofirmadele" märkis Õunap.

Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta meie äriklientide müügijuhiga martin.ounap(at)neste.com.

Neste Eesti AS on üks suurimaid vedelkütuste jae- ja hulgimüüjaid Eestis, kes alustas oma tegevust 1989 aastal. Kokku opereerib Neste Eestis 54 automaatjaamaga ning omab hinnangulist turuosa 24%. Maksu- ja Tolliameti andmetel oli Neste 2014. aastal ning 2015. aasta üheksa kuu seisuga suurim maksumaksja Eestis.

Teie usaldusväärne kütusepartner

Neste Eesti