15.3.2016 - 0:07

Kaardi- ja sularahavaba tankimise võimalused laienevad

Neste pakub esimesena Eestis uudset Truck+ tankimist ettevõtetele. See säästab ettevõtte kulusid ja aega ning muudab autojuhtide töö lihtsamaks. 

Truck+ lahendus tähendab autole paigaldatud seadet, mille tunneb automaatselt ära tanklas püstolile lisatud vastusseade. Nii ei ole tankimisel ja kütuse eest tasumisel enam tarvis kaarti ega sularaha. Lisaks mugavamale tankimisele ei ole vaja meeles pidada ka PIN-koode ega muretseda kaartide-koodide säilimise pärast.

Truck+ lahendusega tankima minnes tuleb autojuhil valida vaid püstol ja asetada see paaki. Püstoli lugeja saab maksimaalselt 10 sekundi jooksul ühenduse auto küljes oleva seadmega ja tankimine võibki alata. NB! Tankida on võimalik vaid autot, millele on paigaldatud Truck+ seade. Kasutades Truck+ lahendust, püsib autokütuse tarbimine kindlalt kontrolli all ning ühtlasi muutub olematuks esitatud info ja tegelikkuse võrdlemise, kontrollimise või olemasolevate andmete parandamisega seotud ajakulu.

Esialgu pakub Neste Truck+ lahenduse kasutamise võimalust 8 tanklas üle Eesti, ent aktiivselt toimub ka teenuse kasutusvõimaluste laienemine. Truck+ lahendus toimib lisaks Eestile veel ka Lätis, Leedus ja Soomes. Pikamaa-autojuhtidele pakub antud toode lisamugavust - kaardivaba tankimist 4 riigis!

Neste tanklad Eestis, kus Truck+ teenus on juba kasutusel:

Tallinnas, Suur-Sõjamäe tanklas
Tallinnas, Vesse tanklas
Pärnus, Riia mnt tanklas

Alates aprillist saab Truck+ tankimist kasutada

Tartus, Ringtee tanklas
Keila tanklas
Mäo tanklas
Haljala tanklas
Luige tanklas