18.12.2015 - 0:03

Jazz Pesulad avas oma esimese selvepesula

Neste heal partneril Jazz Pesulatel on häid uudiseid neile, kes soovivad igapäevaselt ja soodsalt oma autot ise puhtana hoida – Tallinnas, Paldiski mnt 98 (Hesburgeri kõrval) tervitab autojuhte Jazzi esimene selvepesula.

Jazz Rocca al Mare Selvepesulas on autojuhi päralt kõrgkvaliteetsed pesuvahendid ning mugavad maksevõimalused. Pesu alustamiseks tuleb pesula iseteeninduskassast soetada vajalik hulk žetoone, teenuse eest saab tasuda nii pangakaardi, sularaha kui ka Neste kütusekaardiga.

Jazz Selvepesulas on võimalik pesta autot, kasutades selleks erinevaid pesuprogramme nagu näiteks survepesu + Powder Star (lahtise mustuse eemaldamine sooja vee ja mikrograanulpesupulbriga Powder Star), loputus külma veega (šampooni ja mustuse jääkide autolt maha loputamine), nanovahatamine (nanovaha kiirendab autolt vee eemaldumist ja jätab sõiduki pinnale kaitsva kihi) ja loputus pehmendatud veega (pehmendatud vesi vähendab auto kuivamisel tekkivate veeplekkide tekkimist).

Erinevalt teistest selvepesulatest pakutakse Jazz Selvepesulas võimalust kasutada ka spetsiaalseid programme eelpesuvahenditega. Eelpesuvahendite peamine ülesanne on enne põhipesu aidata lahti leotada mustus raskesti määrdunud pindadelt. Märkimist väärivad spetsiaalne veljepesuvahend ning eelpesuvahend autolt raskesti eemalduva mustuse eemaldamiseks (NB! Asfaldi- ja pigiplekke eelpesuvahend ei eemalda).

Jazz Selvepesula kasutamiseks vajalikud žetoonid saab osta iseteeninduslikust makseterminalist.

Eestis ainulaadse makselahenduse on spetsiaalselt Jazz Pesulate loonud kodumaine tehnoloogiapartner Astro Baltics. Innovatiivset lähenemist kasutades loodi Jazz Pesulate jaoks kassasüsteem, mis tagab võimaluse maksta sularahas, erinevate pangakaartidega ja Neste kaardiga ning osaleda ka Jazz Pesulate lojaalsusprogrammis.

Jazz Pesulad on selvepesulate osakaalu laiendamas. Järgmine selvepesula avatakse juba 2016. aasta esimesel poolel Läänemere teel Tallinnas.