6.6.2016 - 16:46

Avasime tankla Irus ja Lasnamäel, Linnamäe teel

Möödunud nädala lõpus alustasime teenindamist varasemalt Hermeliini nime kandnud tanklates. Neljapäeval 2. juunil avasime uuenenud Iru tankla Viimsi vallas, aadressil Narva mnt 219 ning 3. juunil tankla Lasnamäel, aadressil Linnamäe tee 40.

Uus Neste Iru jaam võimaldab senisest oluliselt mugavamad tankida meie klientidel, kes liiguvad peamiselt Muuga ja Maardu suunal. Esimeste päevade kliendikülastused annavad kinnitust, et Neste jaam oli selles piirkonnas ammu oodatud. Nestel on plaanis veelgi investeerida jaamade võrgu arendamisse ning avada sel aastal veel lisaks kaks uut jaama.

Neste Iru jaamas on müügil kütused Futura 95 ja diislikütus Futura D ning Linnamäe jaamas Futura 95 ja 98 ning diislikütus Futura D. Mõlemas jaamas kehtivad maksevahendina Neste maksekaart, pangakaardid ning sularaha.

Nüüdseks opereerime Neste Eestis 57 automaatjaamaga. Maksu- ja Tolliameti andmetel oli Neste 2015. aastal suurim maksumaksja Eestis. TNS Emori 2015 aasta soovitusindeksi uuringu järgi on Neste klientide poolt enim hinnatud tanklakett Eestis.

Lisainfo:
Risto Sülluste
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Neste Eesti AS
e-post: risto.sylluste@neste.com