22.6.2018 - 9:00

Uus Neste jaam Jõgeval avatud

Äsja alustas tööd uus Neste tankla Jõgeval ning nii on kvaliteetne autokütus Jõgeva linna ja maakonna elanikele nüüd veelgi paremini kättesaadav.

Uus Neste jaam Jõgeval asub aadressil Suur 95. Tanklas on müügil bensiinid Neste Futura 95 ja 98, Neste Futura diislikütus ning maailma parimaks tunnistatud diislikütus Pro Diesel. Saadaval on ka AdBlue.

Tankla asukoht Piibe maantee ääres on väikeste sõidukite kõrval mugav ka suurte veoautode juhtidele. Tankimiseks on uude avarasse jaama võimalik sisse pöörata nii Piibe maanteelt kui ka Suurelt tänavalt, ühtlasi saab teeline tanklasse põigates teha sisseoste kõrvalasuvast Maarahva kauplusest.

Jaamas on klientide päralt kaks tankursaart, kus ühel pool saavad nii bensiini kui diislikütust tankida tavasõidukid, teine pool aga on veokite päralt. Veokijuhtide kasutada on Jõgeva Nestes ka Truck+ tankimissüsteem, mille puhul ei ole tarvis sularaha ega pangakaarti. Truck+ tankur „tunneb auto ära“ sõidukile paigaldatud spetsiaalse tuvastusseadme abil ning kütuse eest tasumine toimub automaatselt.

Jõgeva Neste jaam on 61. Neste tankla Eestis. Maksevahenditena kehtivad uues jaamas pangakaardid, sularaha ja Neste kaardid. Tankimine soodus-, krediit- või ettemaksukaardiga on mugav ja soodne, samuti ootavad kaardiomanikke mitmed soodustused Neste partnerite juures. Neste kliendikaartidest saad lähemalt lugeda SIIT.