21.9.2017 - 0:00

Truck+ tankimislahendus: mugavus ja turvatunne

Transpordi- ja logistikaettevõte Haanpaa OÜ on üks neist Neste äriklientidest, mis on kasutusele võtnud Neste uudse Truck+ tankimislahenduse. Ettevõtte juhi Tiit Pariku sõnul tehti seda eelkõige turvalisuse ning töötajate mugavuse tõstmiseks.

Truck+ tähendab veokitele paigaldatud seadet, mille tunneb automaatselt ära tanklas püstolile lisatud vastusseade. See tähendab, et enam pole tankimisel ja kütuse eest tasumisel tarvis kasutada kaarte, välistatud on kaartide kadumisega või kopeerimisega kaasnevad sekeldused ning kaob ka vajadus uute kaartide tellimise ja vahetamise järele.

Tankimine on nüüd turvalisem

Haanpaa OÜ kuulub Läänemere regioonis, aga ka Hollandis ja Venemaal aktiivselt tegutsevasse Haanpaa Group`i kontserni. Haanpaa OÜ on tegutsenud Eestis paarkümmend aastat, olles keskendunud vedelkemikaalide transpordile Skandinaavia ja teiste EU maade, sealhulgas Eesti vahel. Firmaga seotud vedukite arv on aastate jooksul pidevalt kasvanud ning täna on Haanpaa OÜ tööga seotud enam kui 100 ettevõtte oma sõidukit-vedukit, lisaks on allhanke korras tegevuses veel 20 masinat.

Truck+ tankimisseadmega on varustatud 25 regulaarselt Eestit läbivat Haanpaa vedukit. „Selle uudse tankimislahenduse kasutuselevõtmise peapõhjuseks oli turvalisus,“ selgitab ettevõtte juht Tiit Parik. „Seda seoses viimastel aastatel väljaspool Eestit toimunud kütusekaartide kopeerimisega. Teine põhjus oli tankimismugavuse tõstmine.“

Kütusekaardid on eilne päev

Parik tõdeb, et Truck+ tankimislahendus on muutnud mugavamaks ja efektiivsemaks nii ettevõtte administratiivtöö kui ka autojuhtide töö. „Autojuht saab tanklasse saabudes koheselt alustada tankimist ega pea otsima kütusekaarti, mõtlema PIN-koodi ning kaarti valideerima.“

Pariku sõnul on autojuhtidelt sadaud tagasiside olnud eranditult positiivne ning autojuhtidel pole vähimatki soovi pöörduda tagasi eilsesse päeva ehk kütusekaartide juurde.

Haanpaa Eesti ettevõte teenindab oma vedukitega kontserni kliente, ent pakub tavapäraste transporditeenuste kõrval ka erinevaid tugiteenuseid kontserni teistele ettevõtetele. Pakutavatest tugiteenustest nimetab Tiit Parik ostuarvete ja müügiarvete käsitlemist ning raamatupidamisteenust. Samuti on Haanpaa OÜ-l kontserni kuuluvatest ettevõtetest ainsana oma garaaž autode ja haagiste hoolduseks ning remondiks.

Truck+ kontakt:

Martin Õunap
Neste äriklientide müügijuht
Tel +372 628 5514,
mob +372 50 35 630
martin.ounap@neste.com