13.3.2020 - 20:21

Eestis kehtestatud eriolukorra vältel jätkab Neste kütusega varustamist täies mahus

Hea Neste klient

Koroonaviiruse kiire levik maailmas on loonud meie ümber uue olukorra, kuid mõned asjad siin maailmas peavad toimima ka siis, kui võetakse tarvitusele kõik meetmed viiruse leviku tõkestamiseks. 

Eestis kehtestatud eriolukorra vältel jätkab Neste kütusega varustamist täies mahus, tarnides vajamineva kütuse riiki ja kõikidesse Neste tanklatesse tõrgeteta.

Neste klienditeenindus töötab oma tavapärases rütmis, kuid palume teid kontori külastuse asemel pöörduda meie poole telefoni teel 628 5555 või e-maili teel neste.klient@neste.com.

Puhastame ja desinfitseerime regulaarselt Neste tanklas olevaid üldkasutatavaid pindu, nt PIN-klaviatuurid, tankimispüstolid jmt, sest viiruse leviku piiramine on meile tähtis.

Kui tanklas on saadaval kindad ja paber, julgustame neid tankimisel kasutama. Kasutatud kindad ja paber visake palun prügikasti.

Soovitame teil laadida oma telefoni Neste äpp, mis võimaldab kütuse eest tasuda ilma tankuri ekraaniklahve puudutamata. Äpi saab alla laadida Google Play´st või App Store’ist sisestades otsingusse "Neste".
 
Lisaks toimib Neste tanklates ka viipemakse, mis on veel üks võimalus vältida kontakti üldkasutatavate pindadega.

Kaitskem ennast ja teisi!

Teie Neste Eesti