15.3.2016 - 0:02

R-kiosk rikastas salativalikut

Alates märtsist on meie hea partneri R-kioski suuremates kauplustes saadaval uued, tervislikud ning maitsvad Mamo salatid. Valikusse kuuluvad nii veise- ja kanaliha kui ka taimetoidusalat.

Uudissalateid on kolm - veiselihasalat ubade ja vinegrettkastmega, kanasalat riisinuudlite ja maapähklikastmega ning vegetaarne salat grillitud bataadi ja mündikastmega. Salatite retseptid on välja töötatud koostöös Margit Härmaga, keda laiem avalikkus tunneb eelkõige restorani Olde Hansa kaudu.

R-kioski tegevjuht Tiia Ilves ütleb, et R-Kiosk soovib oma klientidele pakkuda üha mitmekesisemat tervisliku toidu valikut. “Uued salatid rikastavad seda valikut oluliselt, need on maitsvad ja samas ka täisväärtuslikud ning tasakaalustatud,” sõnab Ilves. “Täisväärtuslik tähendab, et salatid koosnevad komponentidest, mis sisaldavad palju väärtuslikke vitamiine, mineraale, vajalikke rasvu ja kiudaineid. Tasakaalustatud tähendab seda, et iga salati koostises on hoolikalt läbi mõeldud, et iga sööja saaks sealt  kõiki olulisi toitaineid. Aga kõige tähtsam on ikka väga hea maitse.” Mamo uudissalatid on saadaval kõikides Neste tanklate juures asuvates R-kioski kauplustes.

Häid uudiseid on ka kiirtoidusõpradele: Neste klientidele on 14. märtsist 30. aprillini kehtiva eripakkumise raames R-kioski hot dogi eine (hot dog + limonaad) vaid 1 euro ja 99 senti.

Eripakkumine kehtib Neste maksekaardi või sooduskaardi esitamisel kõikides R-kioskites üle Eesti.