4.4.2017 - 9:40

Perioodil 4.04-17.04 teenid igalt kütuseliitrilt 3 senti kasu

Perioodil 04.04-17.04.2017 saad Neste eraisiku maksekaardi ja Rimi kliendikaardiga igalt kütuseliitrilt 3 senti kasu: võidad 2 senti liitrihinnast ning lisaks kogud ka 1 sendi Rimi raha.

Rimi raha saad teenida ka ilma Neste maksekaardita, makstes tankimise eest sularaha või pangakaardiga. Sel juhul sisesta enne tankimist automaati Rimi kaart ning pärast kaardi tagastamist pangakaart või sularaha - nii oledki teeninud igalt kütuseliitrilt 1 sendi Rimi raha!

Neste soodustuste mugavamaks kasutamiseks ühenda Neste ja Rimi kaardid! See annab Sulle võimaluse Nestes tankides säästa ning ühtlasi teenida raha ostlemiseks Rimis. Tankides Neste eraisiku maksekaardiga, jõuab Rimi raha sinu Rimi kontole juba järgmise päeva hommikuks. Kuidas kaarte ühendada, saad lugeda siit.

Kui sul veel Neste maksekaarti ei ole, on nutikas see tellida. Neste maksekaardiga saad Eestis, Soomes ja Venemaal tasuda ka poes tehtud ostude ja autopesu eest. Eeliseid on kaardiomanikul teisigi, Neste maksekaardi kasulikkusest ja kaardi tellimisest saad lugeda siit.