21.6.2016 - 8:42

Neste jätkab Tallinna Lastehaigla toetamist kütusega

Juba 24 aastat on Tallinna Lastehaigla reanimobiilid sõitnud Neste kingitud kütusega. Eelmisel aastal aitas Neste Lastehaiglat kütusega 13 000 euro väärtuses ning toetamine jätkub ka tänavu.

Lastekaitsepäeval, 1. juunil tunnustas Lastehaigla toetusfond sponsoreid südamliku tänuõhtuga.  Toetusfondi patroon Evelin Ilves rõhutas tänuõhtul erinevate osapoolte koostöö olulisust. „Mul on alati hea meel tõdeda, et siin haiglas osatakse seda koostööd toetada,“ ütles ta. Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts kinnitas tänuõhtul omalt poolt, et kõik sponsorite tehtud annetused saavad kasutatud Tallinna lastehaigla töö igakülgseks parendamiseks.

Aastate jooksul on Lastehaigla reanimobiilidega hospitaliseeritud tuhandeid raskes ja üliraskes seisundis lapsi ning Neste jaoks on kütusetoetuse näol tegemist ühiskondliku missiooniga.

“Meie arvates ei ole tänapäeval ettevõtete ülesanne ainult kasumit teenida, vaid ka laiemalt ühiskonna arengusse panustada,“ märgib Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv ja lisab, et Lastehaigla toetusfondi abistamine on pikk ja ilus traditsioon, mida Nestes kindlasti soovitakse jätkata ka edaspidi.

Tallinna lastehaigla toetusfond on heategevusfond, mille eesmärgiks on aidata kaasa igati lastesõbraliku haigla kujundamisele ja parima võimaliku meditsiinilise abi toomisele Tallinna lastehaiglasse ning muuta ühiskonna suhtumist lastesse ja laste, eriti haigete laste probleemidesse.