26.10.2015 - 6:13

Mugav ja säästlik kaardivaba Truck+ tankimine nüüd Eestis!

Esimesena Eestis pakub Neste transpordiettevõtetele uudset Truck+ tankimist. See säästab ettevõtte kulusid ja aega ning muudab autojuhtide töö lihtsamaks.

Lühidalt öeldes tähendab Truck+ autodele paigaldatud seadet, mille tunneb automaatselt ära tanklas püstolile lisatud vastusseade. Seetõttu ei ole tankimisel ja kütuse eest tasumisel enam tarvis kaarti. Nii on välistatud kaartide kadumisega seoses tekkivad asjaajamised ning kaob vajadus uute kaartide tellimise ja vahetamise järele.

Tankida on võimalik vaid autot, millele on paigaldatud Truck+ seade. Seega püsib autokütuse tarbimine ettevõttes kindlalt kontrolli all, ühtlasi muutub olematuks esitatud info ja tegelikkuse võrdlemise-kontrollimise-parandamisega seotud ajakulu.

Autojuhi jaoks tähendab Truck+ tankimine töö muutumist hõlpsamaks. Tankima minnes tuleb vaid valida püstol ja asetada see paaki nii, et seade püstolil jääb paagiavast väljapoole. Lugeja püstolil saab maksimaalselt 10 sekundiga ühenduse autole paigaldatud seadmega ja tankimine võibki alata. Lisaks mugavamale tankimisele ei ole enam tarvis kaasas kanda kaarte, pidada meeles PIN-koode ega muretseda kaartide-koodide säilimise pärast.

Nagu Eestis, oli Neste ka Soomes esimeseks Truck+ tankimise pakkujaks. Teenuse enda "juured" ulatuvad aga tagasi 1990ndatesse aastatesse. "Esmakordselt prooviti sarnast toodet üheksakümnendate lõpus," täpsustab Neste Eesti äriklientide müügijuht Martin Õunap. "Proovijaks oli Shell, ent toote edasiarendamine lõpetati toona kiirelt."

Õunap lisab, et Truck+ tankimist on oodatud kasutama nii suured kui ka väiksemad transpordiettevõtted. "Hetkel piloteerime süsteemi paari suurettevõttega ning juba üsna pea pakume seda ka laiemalt kõigile veofirmadele" märkis Õunap.  

Teie usaldusväärne kütusepartner

Neste Eesti