Asukoha üksikasjad

Teenuse mõned funktsioonid ja funktsioonid vajavad toimimiseks teie asukohta. Teenuste tootmisel ja pakkumisel kasutame individuaalsete kasutajate asukoha määramiseks tehnoloogiat, mis kasutab Bluetoothi ​​ja GPS-i. Teie asukohta saab määrata ainult siis, kui kasutate teenuseid või kui need on teie seadmes muul viisil aktiivsed. Kui soovite alustada Neste Mobile'i kasutamist või kui külastate esimest korda meie veebilehte, küsime alati eraldi teie nõusolekut.

Kliendi asukoha tuvastamine võimaldab näiteks kuvada kliendile suunatud lisateenuseid, funktsioone või pakkumisi. Neste Mobile App'i abil saavad kliendid kasutada või võtta vastu reklaami nende läheduses asuvate Neste või Neste tütarettevõtete pakkumiste kohta.
 
Mõned kasutatavad tehnoloogiad võimaldavad tuvastada üksikut mobiilseadet või isikut ja nende asukohta. Sellistel juhtudel on asukohaandmete töötlemise eesmärk peamiselt seotud Neste mobiilirakenduse üksikute kasutajate täpse asukoha tuvastamisega. Funktsioonide hulgas, mida selline positsioneerimine võimaldab, on kasutajatele suunatud pakkumised ja võimalus kasutada teatud teenuste funktsioone. Meil on õigus salvestada kõik andmed, mis on kogutud identifitseerimise abil osana klientidega seotud teistest andmetest, mida me salvestame ja säilitame.

Kui otsustate oma seadme asukoha määramise lubada, nõustute sellega ka asukohaandmete töötlemisega vastavalt meie kasutustingimustele.
 
Kui te ei soovi, et me salvestaks teie asukohaandmed saate muuta oma mobiilsideseadme või Neste mobiilirakenduse seadeid või lülitada välja mõne teie seadmes kasutatava funktsiooni. Kui te blokeerite asukohaandmete salvestamise, ei pruugi teil olla võimalik täielikult ära kasutada Neste pakutavaid teenuseid või nende funktsioone.