17.5.2017 - 13:52

Kõrge tunnustus meie partnerilt

Mainekas kõrgkvaliteetsete viimistlus- ja tööstusvärvide ning puiduliimide tootja Akzo Nobel Baltics AS valis Neste oma 2016. aasta Aasta tarnijaks.

AkzoNobel on juhtiv ülemaailmne värvide, pinnakattevahendite  ning erikemikaalide suurtootja, mille tuntuimad kaubamärgid Eestis on Pinotex ja Sadolin. Kontserni tütarettevõte Akzo Nobel Baltics AS on Neste Eesti kauaaegne partner, mis tegutseb peamiselt Baltikumis, Ukrainas ja Valgevenes, esindades ning tootes viimistlus- ja tööstusvärve ning puiduliime.

„Valisime Neste Eesti oma 2016. aasta Aasta tarnijaks tulenevalt meievahelisest pikaajalisest koostööst, Neste kvaliteetsetest toodetest, kliendisõbralikkusest ning paindlikkusest,“ selgitab Akzo Nobel Balticsi ostujuht Mati Tammest. „Tegemist on kõikide osapoolte jaoks igati edasiviiva partnerlusega.“

„Akzo Nobeli Aasta tarnija tiitel on tubli tunnustus meie tööle,” sõnab Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv. “Oleme oma headele partneritele selle tunnustuse eest südamest tänulikud.”

AkzoNobeli rahvusvahelise kontserni peakontor asub Amsterdamis. Kontsern tegutseb 80 riigis ja annab tööd 45 000 inimesele. Toodete hulka kuuluvad sellised tuntud kaubamärgid nagu Pinotex, Sadolin, Sikkens, International, Interpon ja Eka.