Kampaania reeglid

Kampaania reeglid:

1. Kampaania „Võida äpiga matkavilla“ korraldaja on Neste Eesti AS, registreerimisnumber 10167511, asukoht Sõpruse pst 155, Tallinn 13417 tel 628 5555, edaspidi Neste Eesti;
2. Kampaania toimub perioodil 9.05.2023- 9.06.2023;
3. Kampaanias võivad osaleda nii füüsilised, kui ka juriidilised isikud.
4. Kampaanias osalemiseks tuleb tankida Neste Eesti tanklas Neste mobiilirakendusega mistahes kütust; klaasipesuvedelikku või AdBlue-d - tšekki eraldi registreerima ei pea!
5. Kampaania auhinnaks on matkaauto
MOBILVETTA KEA I 90 kasutus üheks nädalaks (7 päeva). Auhinnapartner on Motorhome Matkaautode müük ja rent. 
6. Auhind loositakse välja 12.06.2023 automatiseeritud süsteemi abil. Loosis osalevad vaid kampaaniaperioodil Neste äpiga tehtud tankimised.
7. Auhinna võitja nimi avaldatakse internetilehel
www.neste.ee loosimise kuupäeval ja Neste Eesti Facebooki lehel ning temaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul pärast loosimist.
8. Kõik kulud, mis Kampaanias osalejal tekivad seoses Kampaanias osalemisega ja võidu kättesaamisega, kannab Kampaanias osaleja.
9. Võitu ei asendata teist liiki auhindadega ega anta välja rahas. Auto on võitjale broneeritud 03.-10.07.2023. Juhul kui see aeg võitjale ei sobi, leiab võitja koos Motorhome.ee-ga uue vaba aja.
10. Kampaanias osalemist loetakse ühtlasi ka Kampaanias osaleja poolt Kampaania Korraldajale loa andmiseks kasutada Kampaanias osaleja nime kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites ilma Kampaanias osalejale selle eest tasu maksmata ja temaga täiendavat kokkulepet sõlmimata.
11. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel.
12. Korraldaja ei vastuta võitjale ja/või võidu kasutajatele ja/või kolmandatele isikutele võitude kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
13. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 31.06.2023  kirjalikult Korraldaja meiliaadressile  neste.klient@neste.com märgusõnaga  „Võida äpiga matka-villa“.
14. Motorhome.ee küsib järgmised andmed lepingu sõlmise jaoks: nimi, isikukood, elukoha aadress, telefon, e-mail ning sõidukit juhtiva inimese juhiloa koopia.