20.11.2015 - 14:10

Neste Pärnu Riia mnt tanklas avati ainulaadne toitlustuskeskus Bitestop

Täna avati Neste Pärnu Riia mnt tanklas uuenduslik toitlustus- ja kaubandusettevõte Bitestop. 460 m2 suuruse kaubandus-ja toitlustuskompleksi puhul on tegu Eestis uue kontseptsiooniga, pakkudes autojuhtidele ning peredele pikast sõidust puhkust ja head kõhutäidet.

Bitestopiga on ühe katuse alla liitunud R-kiosk, maailmakuulus Subway ja populaarne burgerirestoran Diner. Vahetus läheduses asuvas Neste jaamas saab tankida nii sõiduautosid kui veokeid. Lisaks mitmekülgsele toitlustusele on mõelnud ka pikamaa autojuhtidele, kellele pakutakse mugavaid pesemisvõimalusi. Kevadel avatakse ka mänguväljak lastele.

Lisaks Pärnule kerkivad Bitestop keskused peagi veel kolmele asukohale - Haljalas, Tartus ja Tallinnas ning plaanis on laieneda veelgi. Kõik uued kohad rajatakse suurte trasside äärde ja on autodega lihtsasti ligipääsetavad.

Pärnu Neste on Via Baltica trassil liikujale ikka soositud peatuspaigaks olnud. Loodame, et nüüd on selleks veelgi rohkem põhjust.

Kui tangid vähemalt 20 L kütust Nestest, saad tšeki ettenäitamisel Pärnu BiteStopist ostetud einega joogi tasuta kaasa. Pakkumine kehtib 20.11-4.12.

Neste Eesti