24.3.2020 - 15:55

Suurendasime ajutiselt viipemakse limiidi 50 euroni

Et takistada koroonaviiruse levikut, tõstsime alates tänasest kõikides Neste tanklates viipemakse limiidi 50 euroni. Nii on võimalik kuni 50-euroste kütuseostude eest maksta kontaktivabalt ja seda kuni eriolukorra lõppemiseni.

Viipemaksega tasumine on üks enim levinud kontaktivaba maksmise võimalusi. Klientidel, kes seda võimalust kasutavad, tasub teada, et juhul kui soovite tankida rohkem kui 50 euro eest, tuleb siiski PIN-kood sisestada. Viipemaksega tasumisel võib esineda erinevusi, sest viipemakse kasutamise tingimused on pankades erinevad.

Viiruse leviku takistamiseks oleme võtnud tarvitusele ka teisi täiendavaid meetmeid. Puhastame ja desinfitseerime regulaarselt tanklate üldkasutatavaid pindu nagu näiteks PIN-klaviatuurid ja tankuripüstolid. Lisaks viipemaksele on pangakaardiga tasuvatel klientidel võimalik kasutada ka Neste mobiiliäppi.

Meie klienditeenindus töötab oma tavapärases rütmis, kuid suhtleme oma klientidega ajutiselt ainult telefoni teel 628 5555 või e-maili teel neste.klient@neste.com.

Soovitame kasutada kontaktivaba teenindust kõikjal, kus see on võimalik. See on oluline, et suudaksime koos võidelda koroonaviiruse leviku vastu.

Kaitskem ennast ja teisi!

Neste Eesti