21.10.2020 - 14:45

Neste tanklates on müügil diislikütus külmataluvusega kuni -20 kraadi.

Alustasime külmakindlama Futura diislikütuse vedu jaamadesse juba oktoobri keskel. Tegemist on hetkel nii-öelda talvehooajale üleminekuperioodi kütusega, mille külmataluvus on -20 kraadi.

Üleminek külmakindlamale kütusele toimub samm-sammult ning peatselt algab arktilise diislikütuse vedu, et alates 1. detsembist oleks kütus saadaval kõigis Neste tanklates. Et olla valmis külmade ilmade saabumiseks, soovitame diiselmootoriga autode omanikel, kellel on veel kütusepaagis suvine kütus, tankida kindlasti talvist diislikütust.

Neste Pro Dieseli kasutajad võivad külmaperioodile üle minna muretult, sest Pro Diesel talub aastaringselt kuni -22 külmakraadi ning talveperioodil lausa kuni -37 kraadi. Pro Dieselit on kasulik tankida pikemate sõitude puhul, kus külmakraadid võivad piirkonniti tugevalt erineda. Neste Pro Diesel on müügil 21. Neste iseteenindustanklas üle Eesti ja selle olemasolu tunneb ära rohelise hinnatabloo järgi jaamade hinnatornides.

Oktoobri keskpaigast on Neste tanklates saadaval ka kõrgkvaliteetne talvine klaasipesuvedelik Voltera Citrus, külmataluvusega kuni -20*C. Mugavalt ja pakendivabalt saab klaasipesuvedelikku tankida kokku 20 Neste jaamas. Vaata: neste.ee/ee/klaasipesutankur

Kõik Neste kütused tarnitakse Soome, Neste rafineerimistehastest ning kütuste kvaliteedis ja külmakindluses võivad kliendid alati kindlad olla.