21.9.2017 - 0:00

Klassikokkutulek 2 naerutab koos Nestega

Augustis lõppesid Eesti kõigi aegade menukaima filmi „Klassikokkutulek“ järje võtted. „Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused“ jõuab kinodesse 16. veebruaril ning filmile pani õla alla ka Neste.

„Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused“ toob ekraanile hulga Eesti tippnäitlejaid (Mait Malmsten, Ago Anderson, Harriet Toompere, Indrek Ojari, Anne Paluver, Mart Müürisepp, Franz Malmsten, Merle Jääger jt.), lauljaid-muusikuid (Henry „Genka“ Kõrvits, Tanja Mihhailova-Saar, Stig Rästa) ja teisi tuntud inimesi (Kristel Aaslaid, Kristjan Jõekalda, Anu Välba, Mariann „Mallukas“ Treimann jt.).

Kärts, mürts ja kolm pöörast sõpra

Taska Filmi toodetavat komöödiat filmiti 30 erinevas võttepaigas Saaremaal, Tallinnas, Kose vallas ning muuhulgas ka Neste Luige tanklas. Võtete käigus kaevati välja 10 tonni mulda, valati ämbritäis kunstverd ja söödi ära 300 topsi jogurtit. Filmitrikke sooritasid kaskadöörid Enar Tarmo ja Laura Nõlvak. Kõigest sellest aimdub, et kärtsu-mürtsu ja nalja saab uues „Klassikokkutulekus“ tublisti.

“Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” toob taas ekraanile kolm kooliaegset sõpra, kes on otsustanud korraldada võimsa poissmeesteõhtu, ent satuvad ootamatult hoopis matustele. Unustamatust klassikokkutulekust on möödas kolm aastat ning kolme sõbra elus puhuvad uued tuuled. Kuum rokkstaar Toomas (Genka) on lõpuks otsustanud naise võtta, Mardi (Mait Malmsten) abiellu on tekkinud suured ebakõlad ning Andres (Ago Anderson) on naissoole sõja kuulutanud, hakates põhimõtteliseks poissmeheks.

Pulmad ja matused, küsimused ja vastused

Kuigi tujukad mehepojad on keskeakriisiga leppinud, möllab kirgede torm elumere lainetel endise hooga. Kuidas hoida oma rokkstaariseksapiili, kui meedia tõmbab sinu uuele plaadile vett peale? Kuidas eluga edasi minna, kui avastad, et abikaasa on patustanud? Kuidas end pärast arvukaid äraütlemisi vastassoole siiski ihaldusväärseks muuta? Kas Toomase laulatus ikka toimub, kes hinge heidab, kas Mart suudab päästa oma abielu ning kas Andres saab õnnelikuks? Vastused neile küsimustele ootavaid teid juba mõne kuu pärast kinosaalis...