20.10.2017 - 8:53

Neste tanklates on müügil diislikütus külmataluvusega kuni -20 kraadi

Neste külmakindlama Futura diislikütuse vedu jaamadesse algas juba oktoobri keskel. Tegemist on hetkel nii-öelda talvehooajale üleminekuperioodi kütusega, mille külmataluvus on -20 kraadi.

Üleminek külmakindlamale kütusele toimub samm-sammult ning peatselt algab arktilise diislikütuse vedu, et kõigis tanklates oleks alates 01.12. müügil talvise kütuse standardile vastav toode. Et olla valmis külmade ilmade saabumiseks, soovitame diiselmootoriga autode omanikel, kellel on veel kütusepaagis suvine kütus, tankida kindlasti talvist diislikütust.

Sel kevadel tõi Neste turule uudse taastuvkomponendiga diislikütuse Neste Pro Dieseli, mis on oluliselt paremate külmanäitajatega kui tavadiisel. Pro Diesel talub aastaringselt kuni -22 külmakraadi ning talveperioodil lausa kuni -37 kraadi. Pro Dieselit on kasulik tankida pikemate sõitude puhul, kus külmakraadid võivad piirkonniti tugevalt erineda, näiteks sõites Eestist Põhja-Soome. Neste Pro Diesel on müügil 22. iseteenindustanklas üle Eesti ja selle olemasolu tunneb hõlpsalt ära rohelise hinnatabloo järgi Neste jaamade hinnatornis.

“Kevadel Eesti turule toodud Pro Diesel on saanud klientide seas sooja vastuvõtu osaliseks. Meile tähendab see palju, kui kliendid on tänanud ja andnud uuele kütusele hea tagasiside“, märgib Neste jaemüügijuht Kristi Pari.

Kõik Neste kütused tarnitakse Soomest, Neste rafineerimistehastest Porvoos ja Naantalis ning kütuste kvaliteedis ja külmakindluses võivad kliendid kindlad olla.

Neste Eesti AS on üks suurimaid vedelkütuste jae- ja hulgimüüjaid Eestis, kes alustas oma tegevust 1989 aastal. Neste kontserni kuulub 1070 tanklat Soomes, Baltikumis ja Loode- Venemaal. Eestis opereerib Neste 60. iseteenindustanklaga. Maksu- ja Tolliameti andmetel oli Neste 2017 aasta kolmandas kvartalis suurim maksumaksja Eestis.

Lisainfo:
Kristi Pari
Jaemüügijuht
Neste Eesti AS
e-post: kristi.pari@neste.com