26.10.2015 - 6:57

Uusi jaamu ja värskeid toiduelamusi

Sügis toob Neste klientidele häid sõnumeid Ida-Virumaalt ja Pärnust. Pärnu puhul väärivad eraldi esiletõstmist sealsesse Riia maantee Neste jaama jõudvad söögikohad.

6. oktoobril jõudsid lõpule uue Neste automaattankla ehitustööd Kohtla-Järve linnaosas Ahtmes. See on Neste tanklatest viies Ida-Virumaal ning ühtlasi 54. Eestis. Varasemast on Neste rohe-sinised värvid esindatud juba Narvas, Jõhvis, Sillamäel ja Kohtlas.

Uus tankla asub Ahtme Kaubanduskeskuse ja Maxima XX kaupluse kõrval, aadressil Puru tee 81. (Müügil on  Futura bensiinid 95 ja Futura diislikütus)

Uus Neste tankla töötab juba mõnda aega ka Võrus, aadressil Pikk 6. Siin on tegu veokitele mõeldud D-jaamaga. Laiendatud kujul teenindab juba kevadest kliente ka Kuressaare Neste tankla.

Häid uudiseid meie klientidele on ka Pärnust, kus Riia maantee Neste jaamas käib pea 500-ruutmeetrise teeninduskeskuse ehitus.

Kui keskus novembris valmib, on siin teelisi tervitamas R-kioski pood, maailmakuulus võileivakohvik Subway ja burgerirestoran Diner. Viimase menüüs leidub ligi 40 erinevat grillburgerit, salateid, võileibu, piimakokteile ning ka tasuta kannukohvi.

Neste Eesti