18.12.2015 - 0:04

Uus ja ainulaadne toitlustuskeskus Pärnu Riia mnt tanklas

Novembri lõpus avati Neste Pärnu Riia maantee tanklas Eestis ainulaadne toitlustus- ja teeninduskeskus Bitestop, kust leiavad meelepärast nii lastega pered kui kaugsõiduautojuhid.

460 m2 suuruse Bitestop kaubandus-ja toitlustuskompleksi näol on tegu Eestis uue kontseptsiooniga, mis pakub autojuhtidele ning peredele pikast sõidust puhkust ja head kõhutäidet.

Bitestopis on ühe katuse alla liitunud R-kiosk, maailmakuulus võileivakohvik Subway ja üha suuremat populaarsust koguv burgerirestoran Diner. Kõrvalasuvas Neste jaamas saab tankida nii sõiduautosid kui raskeveokeid. Lisaks mitmekülgsele toitlustusele on Bitestopis mõeldud ka kaugsõiduautojuhtidele,  kellele pakutakse mugavaid pesemisvõimalusi. Kevadel aga avatakse siin ka laste mänguväljak.

Neste Eesti peadirektor Ivar Kohvi sõnul loob Bitestop teelisele mitmeid väärt valikuvõimalusi. „Oma 24aastase ajaloo jooksul on Pärnu Neste Via Baltica trassil liikujale ikka soositud peatuspaigaks olnud – nüüd on selleks veelgi rohkem põhjust,“ märgib Kohv.

Pärnu Riia mnt 110a ärihoone investeeringute maht on 1,5 miljonit eurot ning kolme sõlmitud rendilepinguga loodi juurde vähemalt 15 uut töökohta. Lisaks Pärnule on tänaseks käed löödud veel kolme asukoha suhtes Haljalas, Tartus ja Tallinnas ning plaanis on veelgi laieneda.

Kõik Bitestopid rajatakse suurte trasside äärde ja need saavad olema autodega lihtsasti ligipääsetavad.