21.6.2016 - 8:45

Talendid rajal – põnevust jagub!

Laste hobikardisari auto24 TALENDID RAJALE 2016 on käimasoleva hooaja jooksul pakkunud põnevaid võidusõite ning toredaid üllatusi.

Sel aastal koguni 14 etapist koosnev üle-Eestiline hobikardisari on mõeldud varasema võidusõidulitsentsita kuni 13aastastele  lastele, kel on suur soov saada võidusõitjaks. Lisaks väärtuslikele kogemustele ja kuulsusesärale saab sarja võitja endale päriseks ehtsa võistluskardi BirelART C28!

Kardisari auto24 TALENDID RAJALE on tänuväärne ka selle poolest, et ei eelda sarjas osalejatelt vajaliku varustuse ega võistlustehnika olemasolu. Ühe etapi osavõtutasu on 20 eurot ja nii on võimalus reaalsetest võidusõidukogemustest osa saada ka neil lastel, kes on pärit majanduslikult vähemkindlustatud peredest.

Sarja käigus ei võistle mitte ainult lapsed, vaid võistlustulle saavad astuda ka vanemad. Seda mõistagi koos lastega: NESTE Käbid & Kännud võistluse raames liidetakse lapse ja vanema kiireima ringi ajad, mille põhjal koostatakse stardirvi lapsevanemate demonstratsioonsõiduks. Üksnes LaitseRallyParki etappidel sõidetakse kvalifikatsiooniring lapse ja vanema poolt koos ja seda erilisel kahekohalisel kardil.

Lisaks tublidele lapse-vanema ekipaažidele autasustab juba teist aastat sarja kütusepartnerina tegutsev Neste ka päeva absoluutse kiireima ringi sõitjat. Iga etapi käigus väljajagatavad 5 lisapunkti osutuvad kindlasti väärtuslikuks hooaja lõpus. NESTE Kiireima Ringi arvestuses juhib hetkel edetabelit vaid 10aastane Carmen Kraav, kelle nimel on ka kaks etapivõitu. auto24 TALENDID RAJALE 2016 üldliider on aga Randel-Erik Evestus.

Auto24 TALENDID RAJALE võistlussari on end senise kolme hooaja vältel tõestanud tõelise talentide kasvulavana: kuni kolmandik täna Eesti kardispordi meistrivõistlustel osalevatest lastest on alustanud just TALENDID RAJALE võistlussarjast.

Tänavuse võistlussarja raames on sõita jäänud veel 4 etappi:

02.07. auto24ring (Pärnu)
17.07. Tartu GP
31.07. Rannarootsi GP (Haapsalu)
14.08. LaitseRallyPark III

Tutvu sarjaga lähemalt www.talendidrajale.ee