27.9.2016 - 9:59

Säästlik, mugav, kaardivaba: Truck+ tankimine veokitele

Esimesena Eestis pakub Neste transpordiettevõtetele uudset Truck+ tankimislahendust. See säästab ettevõtte kulusid ja aega ning muudab autojuhtide töö lihtsamaks.

Truck+ tähendab veokitele paigaldatud seadet, mille tunneb automaatselt ära tanklas püstolile lisatud vastusseade. Enam pole tankimisel ja kütuse eest tasumisel tarvis kasutada kaarti, välistatud on kaartide kadumisega kaasnevad sekeldused ning kaob ka vajadus uute kaartide tellimise ja vahetamise järele.

Tankida saab vaid veokit, millele on paigaldatud Truck+ seade. Seega püsib kütuse tarbimine ettevõttes kindlalt kontrolli all, ühtlasi muutub olematuks esitatud info ja tegelikkuse võrdlemise-kontrollimise-parandamisega seotud ajakulu.

Truck+ on ka töötajasõbralik lahendus, mis muudab autojuhi töö senisest hõlpsamaks. Tankima minnes tuleb vaid valida püstol ja asetada see paaki nii, et seade püstolil jääb paagiavast väljapoole. Lugeja püstolil saab maksimaalselt 10 sekundiga ühenduse autole paigaldatud seadmega ja tankimine võibki alata.

Lisaks mugavamale tankimisele ei ole enam tarvis kaasas kanda kaarte, pidada meeles PIN-koode ega muretseda kaartide-koodide säilimise pärast. Truck+ toimib terves Baltikumis ja Soomes ning lisab seega lihtsust, mugavust ja turvalisust ka riikide vahel liikudes.

Truck+ tankimist on oodatud kasutama nii suured kui ka väiksemad transpordiettevõtted.

Truck+ kontakt:
Martin Õunap
Äriklientide müügijuht
Tel +372 628 5514,
mob +372 50 35 630
martin.ounap@neste.com