26.10.2015 - 6:54

Neste uuenenud koduleht on nutiseadmesõbralik

Oktoobris jõudis avalikkuse ette Neste uuenenud koduleht, mille peamisteks märksõnadeks on suurem kasutusmugavus, personaalsus ja nutiseadmesõbralikkus.

Uuenduskuuri läbisid nii Neste kodulehe välimus kui struktuur. Värskenduse üks põhieesmärk oli suurem kasutusmugavus  mobiiltelefonide ja teiste nutiseadmete kasutajate jaoks. Nüüd suudab Neste uus veebileht end vastavalt ekraani suurusele ümber kohandada, tagades sellega kasutajale sujuva navigeerimise ning selge ja õiges mõõdus teksti-, pildi- ja videomaterjali.

Oluliselt mugavamaks muutus ka info hankimine konkreetsete tanklate kohta. Eestis on 54 Neste jaama, millede leidmine uuenenud otsingusüsteemist käib kiirelt ja lihtsalt. Soovid sa ainult tankida või ka näiteks keha kinnitada, autot pesta ja kohvi juua - iga jaama juures on olemas detailne info ka kohapeal pakutavate lisateenuste kohta.

Uudse lahendusena saab arvutada ka teekonna pikkust ning lisaks Neste Eesti jaamadele hõlmab otsingusüsteem ka Lätis, Leedus ja Loode-Venemaal asuvaid tanklaid.

Uuel kodulehel on suurem rõhk ka personaalsusel. Kodulehe külastaja leiab kiiresti Neste töötajate kontaktandmed. Tahame jätkuvalt olla nii eraisikutele kui ettevõtetele usaldusväärne kütusepartner ning personaalne lähenemine tagab meie kliendile lahendused, mis on talle ka äriliselt kasulikud.

Neste kodulehe iseteenindusosas saab klient silma peal hoida oma Neste maksekaardiga tehtud ostudel ja arvetel. Samas saab näha ka oma kaartide andmeid ning tellida vajadusel PIN-koodi meeldetuletuse.

Ning mõistagi annab Neste Eesti koduleht alati operatiivset ja detailset infot ka erinevate kampaaniapakkumiste kohta.

***

Hea kodulehe külastaja!

Sinult saadud info ja tagasiside on meile abiks toodete ja teenuste arendamisel ning teeninduse kvaliteedi tõstmisel. Tagasisidet Neste Eesti uuenenud kodulehe kohta saad anda SIIN