21.12.2016 - 15:48

Viime jõulurõõmu haiglas viibivatele lastele

Neste Eesti osaleb Naerata Ometi MTÜ heategevusprojektis “Jõulud haiglas,” mille raames tehakse jõulukingitusi neile Eesti lastele, kes on sunnitud jõulupühad haiglas veetma.

Heategevusorganisatsioon Naerata Ometi MTÜ korraldab igal aastal vahetult enne jõule aktsiooni „Jõulud haiglas“, mille eesmärk on jõulurõõmu viimine pühade ajal haiglaravil viibivatele lastele. Sel aastal lööb projektis kaasa ka Neste Eesti AS, annetades heategevusaktsiooni läbiviimiseks 5000 eurot.

„Neste hindab kõrgelt kõiki lastega seotud heategevuslikke algatusi ning laste heaolu on meile juba aastaid prioriteet. Oleme juba 25 aastat ka Tallinna Lastehaigla suurtoetaja. Jõulude ajal oleme tänanud oma kliente ja koostööpartnereid vahvate jõulukinkidega, kuid sel aastal ühendasime koos klientidega jõud ning annetasime kingiraha heategevuseks,“ ütles Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv.

Kingituste jagamine haiglates toimub 19. – 22. detsembrini. Kokku viiakse kingitusi enam kui 300 lapsele ning meeles peetakse ka haiglate lasteosakondade personali. „Oleme varasematel aastatel saanud väga head ning vahetut tagasisidet nii haiglate personalilt kui ka lastelt ning meil on hea meel, et saame viia jõulurõõmu neile, kes peavad jõulud haiglas veetma,“ lausus projekti eestvedaja Kuno Kompus.

Lisaks kingituste viimisele pakutakse suuremates haiglates ka meelelahutust, igas haiglas jagab kinke jõuluvana ning Tallinna haiglas esinevad lastele noored lauljad Gertu Pabbo ja Mikk Mäe. „Jõulud ei ole ainult saamise, vaid eelkõige just andmise ja hoolimise aeg,” kommenteeris Naerata Ometi MTÜ tänuväärset algatust ja selles kaasalöömist Gertu Pabbo. ”Mul on väga hea meel kui saan teha midagi, mis paneb kellegi teise naeratama! Mis saaks veel parem olla, kui võimalus muuta kellegi teise jõulud palju ilusamaks.“

Loe heategevusprojekti ”Jõulud haiglas” kohta täpsemalt siit.