10.2.2017 - 13:30

Kingime sõbrapäeval ühele erakaardiga tankijale neli äriklassi piletit Soome

Üllatame sõbrapäeval ühte Neste sõpra telefonikõnega! Paneme käima loosiratta ja kingime ühele õnnelikule, kes tangib Neste erakaardiga 10.-13.02 neli Tallinki äriklassi piletit Soome! 

Sõbrapäeval pööratakse erilist tähelepanu kallitele inimestele. Ka Neste soovib oma häid kliente sel päeval meeles pidada. Nimelt üllatame 14.02 ühte Nestes tankijat telefonikõnega! Paneme käima loosiratta ja kingime ühele õnnelikule, kes tangib Neste erakaardiga 10.-13.02 neli Tallinki äriklassi piletit Soome! 

Võitjaks osutunud neljaliikmelisel sõpruskonnal on hea võimalus tutvuda uue Megastariga, kus ootavad Läänemere suurim ostukeskus, arvukalt pubisid ja restorane, erinevad salongid ning palju muud, mis teevad reisi Tallinn - Helsingi liinil veelgi mõnusamaks. Superstari ja Megastari äriklassid on vaiksed, stiilsed ja kaunilt kujundatud alad äriklassi reisijatele. Lisaks esmaklassilisele WiFi-teenusele pakutakse seal ajalehti, sooje ja külmi roogi ja laia valikut jooke. Soome reisimisega ei pea kiirustama, sest Business Lounge  Tallinn-Helsinki-Tallinn kinkekaart kehtib kuni 11.11.2017.

Loosis osalevad kõik, kes tangivad perioodil 10.-13.02.2017 Neste eraisiku maksekaardiga või registreerivad sularahaga või pangakaardiga tankides oma sooduskaardi. 

Head loosiõnne!