21.9.2017 - 0:00

R-kiosk: soodustused Neste kaardiga!

Kuum pakkumine jahedas sügises: ükskõik millise Neste kliendikaardi ettenäitamisel ükskõik millises R-kioskis üle Eesti saad nautida kuumi jooke soodushinnaga!

Neste era- ja ärikliendikaartide omanikele maksavad kõikides R-kioskites üle Eesti pakutavad Classic-suuruses kuumad joogid kõigest 1,60 eurot (tavahind 1,95 eurot) ning Grande-suuruses kuumad joogid vaid 1,90 eurot (tavahind 2,20 eurot). Kuumade jookide kuuma hinna pakkumine kehtib nii Neste era- kui ka ärikliendikaartide ettenäitamisel.

Neste heal koostööpartneril R-kioskil on uudiseid veelgi. Suurematesse R-kioski poodidesse on jõudnud uued piparmündikakao- ning mustikasupimasinad, mis saabunud sügises on vägagi mõnusad ja kosutavad joogid, mida mujalt ei saa.

Laienenud joogivalikule on tõhusaks lisandiks rikkalik R-kioski toidumenüü, kust leiab nii tervislikke hommikusööke kui lõunaks või õhtuks sooje wrap`e, pelmeene ning restoraniköögis valminud pasta- ja riisiroogasid.

Ka on R-kiosk värskendanud sisekujundust oma Balti jaama ning Viru ringi Pritsumaja poodides, päris uued R-kioski poed avatakse aga 22. septembril Tallinna lennujaamas ja 4. oktoobril Mustamäel Tehnopolis.