23.11.2016 - 13:18

R-Kiosk investeerib kaasamüüdava kohvi kvaliteeti

Meie hea partneri R-Kioski 50 väikepoes on nüüdsest Šveitsi tipptehnoloogilised kohvimasinad, mis pakuvad senisest laiemat joogivalikut. Kohvimasinate väljavahetamisel on võetud arvesse piimaga jookide kasvavat populaarsust Eesti tarbijate seas. R-Kioski tegevjuhi sõnul on ettevõtte eesmärgiks saada kõige populaarsemaks kaasamüüdava toidu ning joogi pakkujaks Eesti turul.

“Investeerimine Šveitsi tipptehnoloogilistesse kohvimasinatesse on üks samm sellel teel, et R-Kioskist saaks Eesti kõige populaarsem kaasamüüdava toidu ning joogi pakkuja,” sõnas R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves. “Klientide tagasiside põhjal võime öelda, et piimavahu kvaliteet on üks olulisemaid tegureid kohvijookide valimisel. Seetõttu võtsime kasutusele masinad, mis valmistavad eriti pehmet ja siidist piimavahtu.”

Uute seadmete vahetamine toimus viiekümnes R-Kioskis novembrikuu jooksul ning koos uute masinatega laienes ka R-Kioski joogisortiment. Näiteks lisandus valikusse külm kohvijook frappuccino ja India päritolu magus vürtside ja piimaga teejook chai latte. Kõikidele kohvijookidele on võimalik juurde lisada eraldi piimavahtu. R-Kioski kohvi valmistamiseks kasutatakse 100% Arabica kvaliteetkohviube ning värsket Farmi piima. Jookide magustamiseks pakub R-Kiosk lisaks suhkrule ka agaavisiirupit.

R-Kioski statistika kohaselt on piimaga kohvijookide müügimahud aasta-aastalt jõudsalt suurenenud. Tänaseks on ligi 85% soojade jookide müügist piimaga kohvijoogid. Kõige enam on viimastel aastatel kasvanud latte müük, moodustades kohvijookide läbimüügist veerandi. 

Uue kvaliteediga kohvi on võimalik Neste kliendil osta nii klassikalises (300 ml) kui ka Grande (400 ml) suuruses. Kõik Classic kohvijoogid on Neste kliendile jätkuvalt 1.60€ (tavahind 1.90€) ja Grande suurused soodushinnaga 1.90 € (tavahind 2.20 €). R-kioski soodustuse kasutamiseks piisab, kui näidata kassas Neste maksekaarti või sooduskaarti.