Tangi Neste äpiga, Porsche ootab!

Unistasid väiksena sportautost?

Palju praegustest juhilubade omanikest kogusid väiksena Turbo nätsu pabereid, võistlesid nendega ja unistasid kunagi suureks saades ise superauto omamisest. Ferrari Testarossa, Lamborghini Diablo, Porsche 911 olid kindlasti ühed ihaldusväärseimad.

Aeg läks mööda, väikesed autosõbrad said suureks, aga enamustel pole ikkagi oma superautot. Miks? Äkki selle pärast, et kuigi need autod on väga ihaldusväärsed, pole nad igapäevaseks kasutuseks kõige praktilisemad?

Neste aga aitab autosõpradel oma lapsepõlveunistus teoks teha ja loosib ühele õnnelikule äpiga tankijale 2022 aasta Porsche 911 Carrera 4S Coupe’i terveks nädalaks, et nautida suve, vabadust ja kurvilisi teid.

Kuidas loosis osaleda?

- Laadi alla või uuenda Neste äpp
- Tangi sellega 02.05 kuni 31.05.2022 vähemalt 1 kord
- Osaledki automaatselt loosis
- Loosimine toimub 1.06.2022

Miks Neste äpp?

- Äpiga tankimine on mugav ja säästab aega
- Kõik e-kviitungid püsivad äpis alles
- Tankida saab Eestis, Lätis, Leedus, Soomes
- Kasutatav eesti-, soome-, inglise- rootsi- läti- ja leedukeelsena
- Äpis on pidevalt häid pakkumisi ja kampaaniamänge
- Aitab leida ka lähima tankla ja sinna kohale navigeerida

Laadi äpp siit:


Sobivus operatsioonisüsteemidega Android 4.1 või uuem ja iOS 11.0 või uuem. Neste eraisiku maksekaarti saab maksevahendina äpis kasutada iOS 13 või uuema versiooniga.

 

Porsche 911 Carrera 4S Coupe 3.0 331kW

Ajatu disain, kaasaegne tõlgendus. 911 ainuomase silueti määratlevad tema legendaarsed kontuurid. 1963. aastast saadik on need vähe muutunud, kujundades kõigi Porsche mudelite geene. Puhaste joonte ning vormi ja funktsiooni ühtsusega. Rohkem kui 50 aastat hiljem tunneb maailm paljusid sportautosid, aga ainult üht 911. 

911 kupeeversioon kehastab Porsche geene kõige ehedamal kujul: pikk lauge ninaosa, tugevalt kaldus esiklaas. Ja tasapisi tagaosa suunas laskuv katusejoon on oli juba esimese 911 iseloomulik tunnus.

Auhinnapartner on Auto 100 Rent