31.1.2017 - 7:26

Perioodil 31.01-12.02 teenid igalt kütuseliitrilt 3 senti kasu

Kui tangid perioodil 31.01-12.02 Neste eraisiku maksekaardi ja Rimi kaardiga, teenid igalt kütuseliitrilt 3 senti kasu: saad 2 senti liitri hinnast alla ning lisaks kogud ka 1 sendi Rimi raha.

Neste soodustuste mugavamaks kasutamiseks soovitame Neste ja Rimi kaardid ühendada, mis annab võimaluse Nestes tankides säästa ning ühtlasi teenida raha ostlemiseks Rimis. Tankides Neste eraisiku maksekaardiga, jõuab Rimi raha sinu Rimi kontole juba järgmise päeva hommikuks. Kuidas kaarte ühendada, saad lugeda siit.

Kui sul Neste maksekaarti veel ei ole, on nutikas see tellida. Neste maksekaardiga saab Eestis, Soomes ja Venemaal tasuda ka poes tehtud ostude ja autopesu eest. Eeliseid on kaardiomanikul teisigi, Neste maksekaardi kasulikkusest ja kaardi tellimisest saad lugeda siit.

Rimi raha saad teenida ka ilma Neste maksekaardita, makstes tankimise eest sularaha või pangakaardiga. Sel juhul sisesta enne tankimist automaati Rimi kaart ning pärast kaardi tagastamist pangakaart või sularaha - nii oledki teeninud igalt kütuseliitrilt 1 sendi Rimi raha ja 1 sendi allahindlust.