17.5.2017 - 13:41

Mõnusaid ampse tippkokalt

Neste hea partneri R-kioski suuremates kauplustes on nüüd müügil trendikad ja tervislikud salatid, maiused ja näksid. Uudistoodete retseptid sündisid koostöös Tartu tippkoka Joel Ostratiga.

Kaks ühes! Need maitsvad ampsud on loodud eelkõige kiirustavale inimesele, kes soovib käigu pealt haarata mõnusa kõhutäie, ent hindab samas ka täisväärtuslikku toitu.

Valikus on kuus uut trendikat ja tervislikku salatit - veiselihasalat hummusega, pasta- ja kanasalat karri-jogurti kastmes, tuunikalasalat jogurti ja jalapenoga, kanasalat passioniga, roheline super-salat pesto ja kanaga ning imemaitsev vegansalat hummusega. Magusasõpradele pakuvad rõõmu marjade ja puuviljadega chia-maiused, mis sobivad ideaalselt hommikusöögiks. Autosse, piknikule ja sõpradega jagamiseks aga pole paremaid näkse, kui krõbedad BBQ seemneleivad röstsibulaga ja krõmpsuv vürtsikurk!

Uued tooted on saadaval kõikides Neste R-kioskites ning teistes suuremates kauplustes üle Eesti.

NB! Kui ostad mõnest Neste jaama R-kioskist kohvi, näita kindlasti ka oma Neste kaarti, sest nii saad kõik Classic kohvijoogid hinnaga vaid 1,60€.