23.3.2020 - 15:00

Neste monitoorib koroonaviiruse mõju põhjalikult

Globaalse ettevõttena monitoorib Neste koroonaviiruse (COVID-19) mõjusid põhjalikult. Tegutseme lähtuvalt oma väärtustest ja hoolime enda ja ümbritsevate inimeste tervisest ja heaolust. Turvalisus on tagatud kõigis meie tegevustes.

Paljud meist puutuvad kokku muutustega töö juures, koolis ja ühiskonnas ning tunnevad muret COVID-19 tagajärgede üle. Praegu rohkem kui kunagi varem on meile oluline toetada meie kliente, tarnijaid ja väliseid partnereid ning meie töötajaid selles erakorralises ajas.

 

Teenindame ja hoolime oma klientidest

Teeme kõik selleks, et meie kliendid saaksid tarbida teenuseid ja tooteid, mida nad vajavad. Meie toodete ja teenuste tootmist ja tarnimist praegune aeg ei mõjuta. Tehased, sadamad ja terminalid töötavad oma tavapärases rütmis.

Siiski, kiiresti muutuva olukorra tõttu oleme teinud plaane ettevaatusabinõude tarvitusele võtmiseks, et kindlustada meie äri järjepidevus. Meil on olemas riskistsenaariumid, riskide leevendamise meetmed, ressursside planeerimise süsteem ja äritegevuse järjepidevuse kava koos peamiste tarnijatega. Meie eksperttiimid järgivad detailselt pädevate asutuste juhtnööre ning oma protseduure analüüsime me regulaarselt, tehes koostööd ka teiste ettevõtetega.

Neste tanklad Eestis, Lätis ja Leedus ja Soomes on avatud ja teenindavad kliente. Oleme võtnud kasutusele kõik vajalikud hügieeninõuded oma tanklates. Ka oleme loonud võimaluse tasuda kütuste eest autost väljumata, kasutades Neste mobiiliäppi. Soovitame praegusel ajal tasumiseks kasutada kontaktivaba viipemakset või teisi mobiilse maksmise võimalusi.

 

Hoolime oma töötajatest ja partneritest 

Oleme täiendanud oma juhendeid, et kindlustada meie töötajate, tarnijate ja teiste partnerite tervis ja heaolu sel keerulisel ajal. Need juhendid kehtivad kõigile, kes töötavad või külastavad Nestet ja need on loodud tänaseid olusid arvesse võttes:

  • Pöörame erilist tähelepanu rahvusvaheliste tervishoiuorganisatsioonide tervisenõuetele (näiteks Maailma Terviseorganisatsiooni tervisenõuded)
  • Kui oleme haiged, siis jääme koju.
  • Teeme kaugtööd, kus võimalik, ning kõik meie kohtumised toimuvad online’is.
  • Me ei reisi välismaale ning ka riigisiseseid sõite teeme vaid põhjendatud juhtudel.
  • Kõiki neid soovitusi järgime ka oma vabal ajal.

Monitoorime käesolevat olukorda üksikasjalikult ja teavitame, kui kavandame muudatusi. 

Tegutseme vastavalt oma väärtustele: Hoolime. Julgeme. Teeme koostööd.

Neste Eesti